Başak burcu gerçekleri : )

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Başak burcu çok temiz, düzenli vs kim dedi ya hep yalan bunlar

Lavinia

Ayın Konuğu
Hatta şöyle söyleyeyim bırak evin dağınıklığını herhangi bir dolabın içinde dağınıklık olsun başakların huzuru kaçar 😂

Es1967

Altın Üye
Biz , bizi sevmeyenlerle gurur duyuyoruz zaten herkes sevmesin: ))
Başak ları sevmeyenlerle niye gurur duyuyorsunuz ki? Benimle şimdi gurur mu duyuyorsun?
Kötü yorum yapıyoz yine seviyolar gurur duyuyolar benimle allahım yarappim nasıl bi cazibem var

Lavinia

Ayın Konuğu
Başak ları sevmeyenlerle niye gurur duyuyorsunuz ki? Benimle şimdi gurur mu duyuyorsun?
Kötü yorum yapıyoz yine seviyolar gurur duyuyolar benimle allahım yarappim nasıl bi cazibem var
Hayır bizi niye sevmeyebilirsin , gerçekciyiz manipüle edilmeyiz , becerikliyiz , zekiyiz , umursamazız. İşine gelmeyen sevmez bununla tabii ki gurur duyarız :dhsjd

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben dahil 4 komşum var başak burcu hepsi birbirinden manyak titiz , bana cok takıntılısın derler ben onların yanında zemzemle yıkanmış gibiyim. Hastalar: ))
Bana da pisleri denk gelmiş demek ki🚬

Ne vardı yani benim hayatımda da şöyle düzenli biri olsa, giysem giysem çıkartsam atsam da arkamdan toplasa fjxj. Biraz da ben başakları uğraştırsam, yediğim çikolatanın ambalajını atsam ortalığa ne olurdu 🥺

Cherry

Platin Üye
Bana da pisleri denk gelmiş demek ki🚬

Ne vardı yani benim hayatımda da şöyle düzenli biri olsa, giysem giysem çıkartsam atsam da arkamdan toplasa fjxj. Biraz da ben başakları uğraştırsam, yediğim çikolatanın ambalajını atsam ortalığa ne olurdu 🥺

Ben titizim diyen bir basagin evi de tam tersiydi ..

Ama cok temiz basaklarda gördüm : )

Yükselenlerine veriorum artik , bilemedim yoksa.

Üst Alt