Babaanne ve Babasını Dövüp Yayınladı

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Narlıdere İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Yalçın Geçer'nin birlikte yaşadığı babası Göksel Geçer ile babaannesi Fatma Geçer'i dövdüğü ve o anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştığını belirledi. Ekipler bunun üzerine Geçer'i Depo Sokak'ta yakalayıp, gözaltına aldı. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen ve daha önce darp suçundan poliste kaydı bulunan Yalçın Geçer, dün sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Yalçın Geçer'in görüntülerde, 'Metin' isimli kişiye "Bak bunları bu hale getirdim. 'İbret-i alem olsun' diye. Seni daha beter yapacağım" diye seslendi. Geçer'in babası ve babaannesine küfürler savurduğu ve darp nedeniyle yüzlerinde morluk ve şişmeler olduğu saptandı.

Anne ve oğlunun İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ndeki tedavileri sürüyor

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Bizde buna benzer bi olayı yaşadık, bi çocuk (çocuk dediğime bakmayın 30lu yaşlarında) askerde kafası gitmiş Hakkari'de yapmış askerliğini sanırım emin değilim orasından böyle kendini Atatürk'ün babası sanıyor, bilmem kaç kere reenkarne olduğuna inanıyordu velhasıl kafası gidik bi tip bir gün yine anne babasına saldırıyor, dövüyor falan sonra vurmak için silahı alıyor sıkıyor silah patlamıyor sonra silahı kontrol etmek için kendine doğru çevirince patlıyor bunun organlar dışarıya dökülüyor. Nasıl olduysa hayatta kalmış işte iyileştiği (fiziksel olarak) günlerden birinde karakola gelmiş ifade için falan sanırım orayı da bilmiyorum bizde bunu evine bırakmak için gidiyoruz bizim komutanda bana, bak Mert bu komutanımız falan diyor çocukta eli yüzü düzgün, giyimi yerinde bi tip ben de hiç ses etmeden arabaya bindim gidiyoruz işte yolda anlatmaya başladı reenkarnelerini falan orada ayıktım durumu ne kadar akıl sağlığı yerinde olmadığı için onları suçlayamasam da böyle durumdaki insanların ya akıl hastanelerine ya da artık nasıl bir bakım evi ise oraya kapatılmasından yanayım onların akıl sağlığı yerinde değil diye hiçbir insanın can güvenliğini tehdit etmelerine izin verilmemeli.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Allah im evladın hayırlısını versin

Üst Alt