Ayakkabıda Rahatlık mı Şıklık mı?

Elasuakyurek

Uzaklaştırıldı
Genelde ayakkabı seçimlerimiz de hem rahat hemde şık olsun ister ve genelde ikisini bir arada bulamayız hem şık hem rahat hemde ayak sağlığınızı düşünen kaliteli ayakkabıları bulacağınız kaliteli ayakkabıyı herkese tavsiye ederim.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben şahsen önce rahatlığına bakarım göze çarpan şıklığı olsa da rahat ayakkabı bulmak da zor tabii modeller kısır kalıyor bu konuda

CaT

🎈
Board Admin
shoes nike GIF by Complex

shoes GIF by Luca Mainini

Iki çeşitine de B A Y I L I Y O R U M

CaT

🎈
Board Admin
Uzun yürüyeceksem spor rahatlik..

@Chen bayram haftasi her yere topuklu ile gittim nan herkes mi yardimci olur, kapi tutar, benimle birlikte yavaş yürür vs 😄😄😄 baska zaman olsa herkes önden at gibi koşturuyor 😆😆😆 minyonuz yetisemiyoruz dimi djdjjdjs

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Uzun yürüyeceksem spor rahatlik..

@Chen bayram haftasi her yere topuklu ile gittim nan herkes mi yardimci olur, kapi tutar, benimle birlikte yavaş yürür vs 😄😄😄 baska zaman olsa herkes önden at gibi koşturuyor 😆😆😆 minyonuz yetisemiyoruz dimi djdjjdjs
Benim ayaklar pert oluyor topukluyla yaa gideceğim mekana göre seçiyorum daha çok giyim ve ayakkabıyı

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bu rahatlık tercih eden beyler de incecik topuklu üzerinde kadınları görmek isterken vicdan azabı çeker mi sanmam

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Şıkır şıkır ince topuklu ayakkabı şık dursa da ayaklarım benim bebeğim gibiler ille de rahat ille de rahat

Üst Alt