Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal! Hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, reklamlar görünmez, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlarınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Chen

Üzümsüz Kek
Forum sorumlusu
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
20,249
Tepki puanı
5,806
Konum
Gotham
Cinsiyet
Kadın
Midenizde kelebeklerin uçuşmasına neden olan yeni biriyle tanışma ve hoşlanma hissi, heyecan verici olduğu kadar korkutucu bir süreçtir. Ona hemen sahip olmak istersiniz, onun da sizden hoşlanıp hoşlanmadığını veya doğru kişi olup olmadığını bilmek istersiniz. Bunun için bazen çılgınca şeyler yapabilirsiniz. Ancak bu çılgınca şeyler her şeyi başlamadan mahvedebilir.
wsi-imageoptim-sevgililer-gunu-1200x900.jpg

Stalk yapmak


Arada bir hepimiz stalk yaparız, kabul edelim. Ancak bu, en ufak bir açık verdiğinizde karşı tarafa kötü bir sinyal verebileceği gibi hoşlandığınız kişi hakkında erken bir yargıya varmanıza da sebep olabilir. Sosyal medya hesabında, kimse kendini tam olarak yansıtamaz ve bazı paylaşımlar yanıltıcı olabilir. Bu yüzden en iyi yol onu yaşayarak tanımaktır.

0.jpg


Kız arkadaşları veya eski sevgilileri hakkında kötü konuşmak

Şu anki ya da eski sevgilisi olup olmadığına bakılmaksızın başka bir kadından kötü bahsetmek negatif bir davranıştır. Kötü ayrıldığı bir ex aşkı bile olsa bu davranış, sizi pek iyi yansıtmaz. Şu anda bir ilişkisi varsa ve sizinle flört halindeyse, birlikte olduğu kişinin değil onun suçudur. Bunu her zaman aklınızda bulundurun.


1012006_620x360.jpg


Fazla seksüalize etmek

Tıpkı kadınların vücutları hakkında bir nesneymiş gibi konuşulmasından hoşlanmadıkları gibi, erkekler de sürekli vücutlarından bahsedilmesinden rahatsız olabilirler. Bundan hoşlanıyorsa bile, birinden gerçekten hoşlanıyorsanız onun sizden beklentisini sekse indirgememelisiniz.

en-guzel-sevgililer-gunu-hediyeleri-2.jpg

Reddedildikten sonra çok ısrarcı olmak

Sizi reddederse, nezaketle kabul edin ve sizi siz olduğunuz için takdir edecek bir sonraki kişiye geçin. Üstüne gitmeye devam ederseniz muhtaç ve ürkütücü görünebilirsiniz; bu da gelecekteki bir ihtimali tamamen yok edebilir.
Tüm hayatınızı onun üzerine kurmak

Bağımsız bir hayata sahip olmak ve kendi çıkarlarınızı da korumak bir ilişkide çok önemlidir. Dünya aşık olduğunuz kişinin etrafında dönüyormuş gibi davranırsanız, işler ters gittiğinde tüm dünyanız çökebilir. Karşınızdaki ne kadar harika olursa olsun, sizden ve sizin hayallerinizden daha öncelikli değil. Çalışmak, en sevdiğiniz sporu yapmak veya kendi ilgi alanlarınızın olması sizi potansiyel talipler için daha ilginç hale getirir.

Sevgililer-gununun-hikayesi-Sevgililer-gununde-ne-hediye-alinir-kadinlar-ne-alinir-3668.jpg

Sizin için fazla iyi olduğuna inanmak

Düşük benlik saygısı, hem kendinizle hem de diğerleriyle ilişkinizi kötü etkiler. Kendinizi eleştirmek yerine, kendinizle ilgili tüm harika şeylerin farkında olun. Sizinle birlikte olmamasının nedeni olarak kendinizi görmeyin çünkü bunun pek çok sebebi olabilir.Kıskandırmaya çalışmak

Hoşlandığınız kişiyi kıskandırmaya çalışmak çocukça bir davranıştır ve hakkınızda bambaşka izlenimler bırakır. İlgilendiğiniz kişinin etrafındaki diğer erkekler hakkında konuşmak, başka erkeklerle imalı fotoğraflar paylaşmak veya gözünün önünde flört etmek yerine olgun biri gibi onu istediğinizi gösterin.

Sevgililer-gununun-hikayesi-Sevgililer-gununde-ne-hediye-alinir-kadinlar-ne-alinir-3668.jpg


Fazla ilgili veya ilgisiz olmak

Sürekli mesaj atmak, her storysine yanıt vermek, birdenbire gelin güvey olmak gibi fazla ilgili davranışlar korkutabileceği gibi havalı gözükmek için soğuk davranmak ondan hoşlanmadığınızı gösterebilir. Gözlerinin içine bakın, gülümseyin, aklınızda olduğunu ona hatırlatın, beden dilinizle veya sözle ondan hoşlandığınızı ifade edin ve gerisini ona bırakın.

Kadınlar-İçin-Sevgililer-Günü-Hediyesi-Önerileri.jpg


Başka biri gibi davranmak

İlişkiye başlamak kadar onu sürdürmek de önemlidir. En azından birine karşı gerçekten bir şeyler hissediyorsanız... İlişkiye başladıktan sonra kısa sürede sizden soğumasını istemiyorsanız asla olmadığınız biri gibi davranmayın. Sizi siz olarak sevecek biriyle olmayı hak ediyorsunuz.
 
Üst Alt