Soru Asgari ücretli biriyle evlenir misiniz?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Evet evet sorun pek hafif bir konuda menfaatçi olunması
Efenim aşık olarak evlendiğiniz hanımefendi ile de bir zaman sonra durum aynı kapıya çıkmıyor mu?

Yatak odasını siz alın halıyı biz alacağız, altınlar bizim, yok biz şu kadar taktık vs vs

Zeze

Bronz Üye
Efenim aşık olarak evlendiğiniz hanımefendi ile de bir zaman sonra durum aynı kapıya çıkmıyor mu?

Yatak odasını siz alın halıyı biz alacağız, altınlar bizim, yok biz şu kadar taktık vs vs
Offf inadına muhalefetsin bende onu diyorum işte başı sonu önemsiz genel olarak maddiyata dayandırılmamalı

Zeze

Bronz Üye
Boşuna ısrar ediyorsun. Aşık olduğun zaman zaten her şeyini onunla paylaşacaksın
Bak paylaşmak paylaşmamak değil bir insan bir insanı sadece parası için hayatına dahil ediyorsa ve bu birliktelik parası olan için duygusal bir bağ olarak düşünülüyorsa yani kandırılıyorsa para için onunla birlikte olanın yaptığı doğru değil. bu birliktelik, genel anlamda bir birliktelikten bahsediyoruz bu hoş değil diyorum daha da valla yazmam sustum

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bak paylaşmak paylaşmamak değil bir insan bir insanı sadece parası için hayatına dahil ediyorsa ve bu birliktelik parası olan için duygusal bir bağ olarak düşünülüyorsa yani kandırılıyorsa para için onunla birlikte oluyor bu birliktelik genel anlamda bir birliktelik bu hoş değil diyorum daha da valla yazmam sustum
Boşuna çırpınma seve seve vereceksiniz :d

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Çul üstünde oturmaya razı olarak evlenen varmış gibi yani :d

Tupac

Gümüş Üye
Çul üstünde oturmaya razı olarak evlenen varmış gibi yani :d
Öncelikle kimseye ortak değilim . Ama bu ülkede kim ne kadar maaş alıyor ? Kaç erkek tek başına kadınların istediği gibi bir yaşam verebilir? Bırakın şu hayal alemini. Birisi yok kadın şunu ister yok bunu ister yok şu yok bu. Köle istiyorsun. Çalış köle para getir komşunun kocası 90 bin alıyor sen 120 bin al vs. Bırakın saçmalamayı. Asgari ücretli adamın yaşaması umut bu ülkede ama mecbur çalışan var ve evlenen var ve hatta öyle şunları bunları istiyorum diye haset kuran o kadınlardan çok daha mutlu yaşayan da .... Gözünüz doysun sonra gerisine bakarsınız

Lavinia

Gümüş Üye
Öncelikle kimseye ortak değilim . Ama bu ülkede kim ne kadar maaş alıyor ? Kaç erkek tek başına kadınların istediği gibi bir yaşam verebilir? Bırakın şu hayal alemini. Birisi yok kadın şunu ister yok bunu ister yok şu yok bu. Köle istiyorsun. Çalış köle para getir komşunun kocası 90 bin alıyor sen 120 bin al vs. Bırakın saçmalamayı. Asgari ücretli adamın yaşaması umut bu ülkede ama mecbur çalışan var ve evlenen var ve hatta öyle şunları bunları istiyorum diye haset kuran o kadınlardan çok daha mutlu yaşayan da .... Gözünüz doysun sonra gerisine bakarsınız

Sinirlendi :d

Tupac

Gümüş Üye
Söylesene @Chen konu kadına gelince neden en güzelini kendilerine layık görüyorlarmış saçına başına kilosuna bakmadan en bakımlı en fit kadını istiyorlarmış Buda menfaat mi o zaman :d
Türkiye de güzellik konusunda arşta zaten. Bu ülkede kilo problemi olan kadınla kimse evlenmedi. Bu ülkede göreceli olarak çirkin kadınla evlenmedi. Hala boş yorumlara devam ediyorsunuz. Çok mu müthişsiniz. Neyse boş laflara eşlik etmeyeceğim. Kendinizi avutun.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O halde hayalleri büyük olan bir kıza vermeyeceklerini vaadederek hem onun hayallerine engel olur hem de kendi mutsuzluğunun temellerini örmeye başlar. Biz burada soruna odaklanmadık, direkt çözümden konuştuk.

Sen verebileceklerini, o da kabul edebikeceklerini söyler. Kimseyi zorlamayazsınız benim maaşım bu seni seviyorsam buna rıza göstereceksin diyebilir misin @Tupac ? Münazaranın gidişatı bunun üzerineydi. Velev ki arz talep konusunda yapamayacaklarının ötesinde sözler verdin, o zaman suçlu sensin.

Üst Alt