Artık pek hatırlanmayan parçalar.

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
Kargonun kargo oldugu zamanlar.
Ayrica grubun adinin neden kargo oldugunu biliyorsun mu?
Daha asıl efsaneleri paylaşmadık bile..
Bilmiyorum ya da hatırlamıyorum, öğrenelim o halde.
bi de şunu atayım

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Daha asıl efsaneleri paylaşmadık bile..
Bilmiyorum ya da hatırlamıyorum, öğrenelim o halde.
bi de şunu atayım

Tum alet edevatlari kendileri tasirmis konserlere, davetlere studyolara henuz meshur ve parasizken bu yuzden yapimcilari onlara "bu ne olm kargomusunuz lan siz" dermis. Koray anlatiodu dream tv yuxeses programinda ajsjsnjd

Turp Hoşafı

Sıcak Yiyiniz
Uzaklaştırıldı
Tombul tombul memeler - İbo TATlıSES

Melodram

Bronz Üye
o kadar severim ki, o kadar... üzerinden 20 yıl geçmiş olması ne kadar enteresan ya, şu kadarcıkmışız.

Biggie

Özel Üye
arkadaşlar hazır aklıma gelmişken adını hatırlayamadığım bir şarkı var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim,

hatırladığım şeyler,

uzun saçlı şarkıcı abimiz bir odada oturuyor, karşısında televizyon ve ortada camdan bir masa gibi bişi var.
şarkıda da "belki gelirsin diye, hiçbir şeyin yerini değiştirmedim" gibisinden bir şeyler söylüyordu nakaratta.

bulabilirsek çok mutlu olurum, teşekkürler.

Nobody

Teknik Admin

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
arkadaşlar hazır aklıma gelmişken adını hatırlayamadığım bir şarkı var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim,

hatırladığım şeyler,

uzun saçlı şarkıcı abimiz bir odada oturuyor, karşısında televizyon ve ortada camdan bir masa gibi bişi var.
şarkıda da "belki gelirsin diye, hiçbir şeyin yerini değiştirmedim" gibisinden bir şeyler söylüyordu nakaratta.

??

hatırladığım şeyler,

Kanka degilse ki sanmiyorum. Klibe bir bak istersen

Melodram

Bronz Üye
@Biggie'nin dediği şarkıyı hatırladım ama tam sözler gelmiyor aklıma şu an sinirim bozuldu. kayahan değil ama daha bilinmedik bi tipti, belki ilk şarkısı falan bile olabilirdi. eşyalar yerinde sen gelirsin diye gibi bi şeylerdi cidden ve üzüldüm hemen bulunmalı...

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
@Biggie'nin dediği şarkıyı hatırladım ama tam sözler gelmiyor aklıma şu an sinirim bozuldu. kayahan değil ama daha bilinmedik bi tipti, belki ilk şarkısı falan bile olabilirdi. eşyalar yerinde sen gelirsin diye gibi bi şeylerdi cidden ve üzüldüm hemen bulunmalı...
Gokhan kirdar diyecegim ama oyle sozleri yok diye hatirliyorum yerine sevemem klibinde

Melodram

Bronz Üye
Gokhan kirdar diyecegim ama oyle sozleri yok diye hatirliyorum yerine sevemem klibinde
Yok o da değil yani benim hatırladığım daha az tanınmış biriydi, o zamanların Alex'i gibi. Dağınık bi evde bekliyordu böyle yıkık bi halde :( benim böyle şeyler aklıma takılınca sinir oluyorum çünkü hatırlıyorum baya da dinlerdim...

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Yok o da değil yani benim hatırladığım daha az tanınmış biriydi, o zamanların Alex'i gibi. Dağınık bi evde bekliyordu böyle yıkık bi halde :( benim böyle şeyler aklıma takılınca sinir oluyorum çünkü hatırlıyorum baya da dinlerdim...
Tual olabilirmi, tv, sehpa, ayna hepsi var.
Alex olamaz o erig hic sac uzatmadi
Bana seni sevem bi kalp bile birakmadin diye meshur bir tane parcasi vardi zaten single sanirim oda

Melodram

Bronz Üye
Tual olabilirmi, tv, sehpa, ayna hepsi var.
Alex olamaz o erig hic sac uzatmadi
Bana seni sevem bi kalp bile birakmadin diye meshur bir tane parcasi vardi zaten single sanirim oda

Ben bulcam merak etmeyin... bu kadar bilindik bi şarkı da değil çünkü hemen akla gelmiyor lanet olsun

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Ben bulcam merak etmeyin... bu kadar bilindik bi şarkı da değil çünkü hemen akla gelmiyor lanet olsun
Ipucu cok az var ya, hangi donem 90 lar olsa uzun sacli harun kolcak, kerim tekin, celik, tayfun, ozan orhon falan var
Hayir benimde kafama takildi ama sozleri hic hatirlamiyorum, melodiyi falan da.

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Ah o intro kismi...

Normal de cover sevmem ama, orjinali kadar parcalayan bir solosu var

Üst Alt