Arda Güler Real Madrid'de

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Fenerbahçe de Arda Güler’in 20 milyon avro bonservis ve performansa bağlı olarak azami 10 milyon avro bedel karşılığında Real Madrid’e transfer olduğunu açıkladı.

Milli futbolcu, yarın TSİ 13.00’te Madrid’in Valdebebas bölgesindeki Real Madrid Sportif Şehri adlı tesislerde basına tanıtılacak.

View: https://twitter.com/realmadrid/status/1676940858447257600?s=20

Real Madrid ve Fenerbahçe‘nin transferi için anlaşmaya vardığı Arda Güler, sağlık kontrolü ve sözleşme imzalamak için İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden özel uçakla İspanya’nın başkenti Madrid’e hareket etti

Arda’dan veda mesajı
Arda, Instagram hesabındaki videolu paylaşımda, şunları dedi: “Hayatımın en güzel günlerini yaşadığım Fenerbahçe’ye veda zamanı. Hayalini kurduğum çubukluyu ilk kez giydiğim anı, 10 numaralı formanın gururunu, muhteşem Fenerbahçe taraftarını ve ayak bastığım her yerde karşılaştığım muhteşem desteği hiçbir zaman unutmayacağım.”

Sarı-lacivertli takıma veda etmenin zor olduğunu dile getiren Arda Güler, şunları kaydetti:

“Veda etmek zor ama bana inananları daha fazla gururlandırmak, vazgeçmek üzere olan herkese ümit olabilmek ve Türk gençlerinin istediklerinde her şeyi başarabileceğini kanıtlayabilmek için bu kararı almam gerekiyordu. Bugün olduğum kişi olmama yardımcı olan herkese sonsuz teşekkür ederim. Bana milli takım kapısını açan, bir hayali yaşatan, hep güzel anılarla hatırlayacağım canım Fenerbahçem, her zaman kalbimde olacaksın. İyi ki Fenerbahçe.”

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
türk futbolunun en büyük transferi , helal olsun sana be

alcatraz

🍻
Moderatör
tr'de kalması onu köreltirdi.
şimdi büyük bir yıldız olma yolunda emin adımlarla ilerliyor aslanım benim

Üst Alt