Aramızda Yakışıklı Cömert Anlayışlı Taş gibi Gülüşü Güzel Erkekler var mı? Bişey için lazım da

Senden de hiç patlıcan vibe almadık mesela

Hero derken ya heroo ya mero olan mı
"Hero derken ya heroo ya mero olan mı", Tam bir kro algılayış biçimi. Ölmüş düşüncem seninkinden iyidir 😎👌 Ordan algıladığın şeylerle, gerçekte benimle takıldığında algılayacağın şeyler farklı olur.Nötr olman güzel birşey 😎

Fluffy

🐼
Elmas Üye
"Hero derken ya heroo ya mero olan mı", Tam bir kro algılayış biçimi. Ölmüş düşüncem seninkinden iyidir 😎👌 Ordan algıladığın şeylerle, gerçekte benimle takıldığında algılayacağın şeyler farklı olur.Nötr olman güzel birşey 😎
Bu mesaj Porsche direksiyonumdan yazılmıştır diye eklemeyi unutmuşsun :)

@Patrick Bateman senin elit parmakların bana yazmakla kalitesinden ödün veriyor şu an farkında mısın? Tırrek bağcılar apachisiyiz
Amacım biraz farkındalık kazandırmak 😎 Sadece o karanlık ütopyadan çıkarsanız daha medeni olabiliriz. 👌 Herkesi senin bakış açından bakıyor sanırsan üzülmeye mahkumsun 👍😎

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Bu konuyu açmandan anladım 😎 Kendini yetersiz gördüğüne eminim. İstediğin düzeyde bir erkek bulmak için buraya yazmana gerek yok 👌 Onların dengine uygunsan eğer çoktan seni bulmuşlardı 👍😎
Bu kadar zeki olman beni tahrik etti ben hep burdan erkek buluyorum kendime başlık açıp :))

Üst Alt