Soru Annem garip davranıyor neden olabilir

Arkadaşlar annemde 1 senedir liseyi bitirdiğimden beri garip davranıyor ünv okumadığım için mi anlayamadım konuşmak istiyorum hep yorgunum diyor ilgilenmiyor sonra piskolog götürüyordu ne olursa olsun benim piskolojimi çözmek için götürücekti fakat bıraktı neden olabilir sizce okumadığım için başka bişey mi olmuştur ?

ConteS

👑
Gümüş Üye
aranızda ne geçti bilmiyorum ama gerçekten yorulmuş olabilir insanız sonuçta
bazen kimseyle ilgilenmeyip kabuğumuza çekildiğimiz zamanlar olur elbette

Annen şayet okuyamadiysa sen de kendi ideallerini görüyor olabilir. Okumak içinde bir yaraysa ve gerçekleştirememişse evladı olarak sen de bu hayalini arıyor olabilir. Enine boyuna annenle olan ilişkini ve annenin hayatını bilmemiz lazım

AsteriX

DJ
Annen şayet okuyamadiysa sen de kendi ideallerini görüyor olabilir. Okumak içinde bir yaraysa ve gerçekleştirememişse evladı olarak sen de bu hayalini arıyor olabilir. Enine boyuna annenle olan ilişkini ve annenin hayatını bilmemiz lazım
evet kesinlikle katılıyorum, ben okuyamadım evladım okusun modunda oluyor genelde anne babalar. benim ailem de o düşüncedeydi. ama bu annenin seni sevmediği, seni önemsemediği anlamına gelmez. hayal kırıklığı olmuştur muhtemelen ama kalıcı bir durum olacağını sanmıyorum. onun seninle gurur duyabileceği bir şey yaptığında geçecektir.

dinamickaygısız

Platin Üye
Bir kadın susuyorsa bazen saflığından değildir çok tehlikeli olabilir :honk:

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Artık herkese şüpheyle yaklaşır oldum.

Üst Alt