Anime Önerileri

Berlin

Bronz Üye
Evet

Evet biraz eski 20 yıl geriden geliyor tıpkı benim gibi. :)) başlığı görünce benim için baş yapıt sayılan birkacini patyasmak istedim :) sizin zamana ait animelerii de siz paylasirsiniz mis gibi bir anime arşivimiz olmuş olur forumda. :))
Ne çok alıntı yapmışım ben forumda da çok geriden geliyorum kendimi de gumcellemem lazım 😀

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Evet

Evet biraz eski 20 yıl geriden geliyor tıpkı benim gibi. :)) başlığı görünce benim için baş yapıt sayılan birkacini patyasmak istedim :) sizin zamana ait animelerii de siz paylasirsiniz mis gibi bir anime arşivimiz olmuş olur forumda. :))
Eskiden izlerdim takılmazdım görseli nasılmış falan konusuna öncelik verirdim ama son zamanlarda bunu yapamıyorum ne bileyim
Eski animelerden benimde sevdiklerim izlemiş olduklarım var bayada çok var :D
şeker kız candy ile başladım animeye :D

Berlin

Bronz Üye
Eskiden izlerdim takılmazdım görseli nasılmış falan konusuna öncelik verirdim ama son zamanlarda bunu yapamıyorum ne bileyim
Eski animelerden benimde sevdiklerim izlemiş olduklarım var bayada çok var :D
şeker kız candy ile başladım animeye :D
Kapak fotoğrafıninda anime sevgini görebiliyoruz bu konuda ki repertuarin geniş :) sevdiklerini bizimle paylaş..diyalog ağırlıklı filmlerde gorseele bende pek takilmam ama bilimkurgu fantastik başlığında toplanan filmlerde görsellerin kalitesi düşük olunca çokta izlenilesi olmuyor. :)) haklısın

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kapak fotoğrafıninda anime sevgini görebiliyoruz bu konuda ki repertuarin geniş :) sevdiklerini bizimle paylaş..diyalog ağırlıklı filmlerde gorseele bende pek takilmam ama bilimkurgu fantastik başlığında toplanan filmlerde görsellerin kalitesi düşük olunca çokta izlenilesi olmuyor. :)) haklısın
Aklıma geldikçe atıyorum.
Beğendiğin olursa denersin :kiskis: :kiskis:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Mirai nikki denedim gene ilerlete ilerlete bitirdim hatta mide bulandırıcı bir aşk bu ya asla sevemeyeceğim bi anime neyini sevdiler anlamıyorum bile
@Biggie

Biggie

Özel Üye
Mirai nikki denedim gene ilerlete ilerlete bitirdim hatta mide bulandırıcı bir aşk bu ya asla sevemeyeceğim bi anime neyini sevdiler anlamıyorum bile
@Biggie
benim için yeri ayrı, çok severim. sağlık olsun, başka animelerde bir olmak umuduyla diyelim

Biggie

Özel Üye
animenin adını hatırlayamayınca googlea psikopat anime karakterleri yazarak buluyorum asdjılaskd

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
https://diziwatch.net/spy-x-family-2-sezon-1-bolum-izle-abcde/

afis.jpg

yeni sezonnnn

Biggie

Özel Üye
nunu solo leveling diye bi anime var, 9. bölüm yayınlandı. ennnnnnnnnnnfes gidiyor

Üst Alt