Amerikada Diş Çektirme Maaliyeti

Raison Detre

Altın Üye
kanka bu sen misin ? öyleyse takip edelim uzanan kol bizden olsun

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
teşekkürler walker bey.... uzun zamandır diş konusunda doktora gitmedim türkiyedeki fiyatlardan haberim yok..... amerikadaki 599 dolarlık fiyatı çok bulmadım açıkçası..... video sonuna doğru aylık 50 dolarlık diş sigortasından bahsetmişsiniz ki hiçbir şey..... 50 liraya netflix alıyoruz biz burda...... allahım bize de nasip et.....

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kendi yirmilik dişimin acı serüvenleri geldi aklıma 🤕

CipraLex

Gümüş Üye
teşekkürler walker bey.... uzun zamandır diş konusunda doktora gitmedim türkiyedeki fiyatlardan haberim yok..... amerikadaki 599 dolarlık fiyatı çok bulmadım açıkçası..... video sonuna doğru aylık 50 dolarlık diş sigortasından bahsetmişsiniz ki hiçbir şey..... 50 liraya netflix alıyoruz biz burda...... allahım bize de nasip et.....
Birim olarak hesaplanırsa evet uygun olabilir ama bu dolar denen mereti TL ye çevirirsek 9 bin TL ye yakın bir para yapar ki o parayı burada vermektense kerpetenle kendi dişini kendi çekecek kişiler biliyorum ben...:D İki aylık asgari ücret 599 dolar yapmıyor sonuçta..:D

Allah kimseye diş acısı vermesin.

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
Birim olarak hesaplanırsa evet uygun olabilir ama bu dolar denen mereti TL ye çevirirsek 9 bin TL ye yakın bir para yapar ki o parayı burada vermektense kerpetenle kendi dişini kendi çekecek kişiler biliyorum ben...:D İki aylık asgari ücret 599 dolar yapmıyor sonuçta..:D

Allah kimseye diş acısı vermesin.
cerrahi bi işlemse ki bu 20lik diş işleri öyle oluyor genelde türkiyedeki fiyatı da benzerdir bence..... diş malzemeleri yurtdışı kaynaklı olduğu için buradaki dişçiler de döviz bazlı fiyatlandırma yapıyor..... yeğenim özel bi klinikte diş kaplaması yaptırmak istedi diş başına 100 eurodan 1500 tl istediler.....

CipraLex

Gümüş Üye
cerrahi bi işlemse ki bu 20lik diş işleri öyle oluyor genelde türkiyedeki fiyatı da benzerdir bence..... diş malzemeleri yurtdışı kaynaklı olduğu için buradaki dişçiler de döviz bazlı fiyatlandırma yapıyor..... yeğenim özel bi klinikte diş kaplaması yaptırmak istedi diş başına 100 eurodan 1500 tl istediler.....
4 5 ay kadar önce arkadaş yaptırdı. Cerrahi müdahele ile alıyorlar dediğiniz gibi. Yalan olmasın 1400 yada 1600 TL gibi bir fiyat ödedi. Tabi o zamanlar kur bu kadar yüksek değildi ama bu yükselmeye bile 9 bin TL çok..:D

Gerçi yaptırdığınız yere göre değişiyor burada. Tutup Nişantaşı gibi lüks bir yerde yaptırırsanız 9 bin ile bile çıkamayabilirsiniz dişçiden..:D

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
geçenlerde geçirdiğim ameliyat geldi yine aklıma .s.s ağız içi operasyonlardan sonra iyileşme süresi çok hızlı oluyor ama yine de beddua ederken 'dişinden bul' demeyi ve gerisini dişe havale etmeyi ihmal etmiycem:

geçmiş olsunn

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt