Soru Amélie Filmini İzleyen Var Mı?

Fransız yapımı çok sevdiğim bir kült filmdir.

Birçok kişi izlerken sıkılabilir fakat ben bu kadına cidden aşıktım bu filmde :)

Aynı zamanda Intouchables filmini de kesinlikle tavsiye ederim. Hayatımda en çok sevdiğim şeylerin başında piyano dinlemek gelir, bayılıyorum. Sizlere de 4 soundtracks parçadan oluşan harika eserler bırakıyorum.

Umarım dinlerken size mutluluk verir.

View: https://www.youtube.com/watch?v=t_Kd_G7p6ZQ

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
tevfik abi...... birilerini tavlamak için yapıyorsan söyliyim beni tavlamaya başladın........... ben de çok severim amelieyi...... öyle ki uzunca bir süre yılda bir kere izleme maratonu bile yaptım bu filme...... tabii o zamanlar hayalperest ve yaşam sevinci olan biriydim...... şimdi anksiyetelerim var...... adam dövesim geliyor.....

tevfik abi...... birilerini tavlamak için yapıyorsan söyliyim beni tavlamaya başladın........... ben de çok severim amelieyi...... öyle ki uzunca bir süre yılda bir kere izleme maratonu bile yaptım bu filme...... tabii o zamanlar hayalperest ve yaşam sevinci olan biriydim...... şimdi anksiyetelerim var...... adam dövesim geliyor.....
Beğenmene çok sevindim, ben kült filmlere bayılıyorum.

Paylaştığım video içerisinde yer alan 2. eseri kesinlikle dinlemeni tavsiye ederim. O parça beni hayal kurduğum yere ışınlıyor adeta.

Eros

Gümüş Üye
Hangisiydi o film ya da dizi? Bir fragman alabilir miyim?

Vera

Gümüş Üye
Ah Audrey Tautou ah
Senin yüzüne Kayıp Nişanlı filmini ne kadar aramıştım. O zamanlar birini beğenince yaptığı bütün filmleri izlemek, yazarı beğenince bütün kitaplarını okumak gibi huylarım vardı.

Eros

Gümüş Üye
Geçen yıl okudum bu haberi ama saçma geliyor :)

Lise yıllarımda izlemiştim, o dönem aşık olmuştum hâlen açar aşkımı tazelerim :)
Burada hüzün var... Ben daha 2 3 yıllık zannederken.... Zaman nasıl aktı 🚬

Üst Alt