Akpde Istakoz Krizi

Fluffy

🐼
Elmas Üye
"ÇOK ÜZGÜNÜM" DEDİ, ERDOĞAN SESSİZ KALDI

1713406235754.png

Sözcü'de yer alan habere göre; Bursalı'nın da başını öne eğerek "Çok üzgünüm" ifadesiyle özür dilediği öğrenildi. Erdoğan ise bu sözlere karşı hiçbir yorum yapmadı ve cevap vermedi. Gökçek ve Bursalı daha sonra odadan çıkmak zorunda kaldı

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın Monaco Yat Kulübü'nde ıstakoz yerken yaptığı paylaşım, AK Partili eski vekil ve belediye başkan adayı Hüseyin Filiz'in Maldivler'den yaptığı tatil paylaşımı derken Balıkesir'in Sındırgı ilçesinin önceki dönem belediye başkanı Ekrem Yavaş'ın "Çekilin aç Türkler tatilden dönüyor" mesajı gerilimi iyice tırmandırdı.

31 Mart seçimlerinin ardından bugün partisinin ilk grup toplantısına çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde bu paylaşımlar da vardı. İsim vermeden bu kişilere tepki gösteren Erdoğan, "Bizim lügatimizde böbürlenme yoktur. Millete tepeden bakma, milletle arasına duvarlar örme, mesafe koyma asla ve asla yoktur. Her zaman söylüyorum. Biz bu milletin ta kendisiyiz. Biz, siyaseti birilerine imtiyaz sağlamak, makam, kültür ve unvan dağıtmak için de yapmıyoruz. Hangi konumda olursak olalım hepimiz bu makamlarda milletimize ve Türkiye'ye aşkla hizmet etmek için bulunuyoruz. Bu konuda oluşan zafiyetleri süratle gidermek boynumuzun borcudur" dedi.

Nepenthe

Time changes everything
Gümüş Üye
Bu Akp'lilerin ortak bir özelliği var. Hiçbirisi kesinlikle rezil olmuyor, asla pişman olmuyor, asla utanmiyorlar. Bunların damarlarında kan yerine antifiriz akıyor

• Beğen
Tepkiler: Eru

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Bugun ak parti yandasi internet sayfalari "istakozun tarihte yoksullar tarafindan 1800ler de tuketildigi" mini belgesel paylasimi yapiyordu. Demek bu yuzdenmis.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bugun ak parti yandasi internet sayfalari "istakozun tarihte yoksullar tarafindan 1800ler de tuketildigi" mini belgesel paylasimi yapiyordu. Demek bu yuzdenmis.
Nasıl kaçırdım ben bunu 🚬

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Bir insan akpli ise ona insan gözüyle bakamıyorum ben artık. Muhatap olmak istemiyorum hatta.

Sanki bir güç bir sürü kategori açmış da akp kategorisine en kötü olanlar kayıt edilmiş gibi düşünüyorum hep.

Üst Alt