Ablasını Öldürdü Pişman Değilim Dedi

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Şanlıurfa'daki Akpınar Mahallesi'nde, dün öğle saatlerinde, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi Yekta Hezer (24), yolda yürüyen ablası İnşaat Mühendisi Bahar Hezer'i (26) pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_50666.jpg

Kaçan Yekta Hezer, Yenişehir Mahallesi'nde polis ekiplerince yakalandı.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_46761.jpg

Cenaze toprağa verildi

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde farkındalık videosu da çektiği ortaya çıkan Bahar Hezer'in cenazesi, otopsi sonrası ailesine teslim edildi.

Tabutuna gelin duvağı konulan Hezer'in cenazesi, namazın ardından toprağa verildi.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_29953.jpg

Emniyetteki ifadesinde Yekta Hezer, pişman olmadığını belirterek, "Bahar, beni deli olarak görüyordu. Sürekli bana 'Senin 46 raporun var. Git, psikiyatri doktoruna gözük. Sen delisin' diyordu. Tanrı'ya güveniyorum. İyi ki onu öldürdüm. Polis beni yakalamasaydı; ailemin diğer fertlerini de öldürecektim. Hiç pişman değilim." dedi.

DHA'nın haberine göre; ifadesinin ardından Hezer, adliyeye sevk edildi. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_81667.jpg

Tutuklandı

Öte yandan Yekta Hezer, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_53332.jpg

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bunları söyleyen ve yapan birinin aklı ne kadar düzgün çalışabilir.. Madem farketmiş dalga geçeceğine keşke bildirseymiş.🥲

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bunları söyleyen ve yapan birinin aklı ne kadar düzgün çalışabilir.. Madem farketmiş dalga geçeceğine keşke bildirseymiş.🥲
Polis yakalamasa ailesinin diğer fertlerini de öldürcekmiş 😳

Promete

Uzaklaştırıldı
Şanlıurfa'daki Akpınar Mahallesi'nde, dün öğle saatlerinde, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi Yekta Hezer (24), yolda yürüyen ablası İnşaat Mühendisi Bahar Hezer'i (26) pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_50666.jpg

Kaçan Yekta Hezer, Yenişehir Mahallesi'nde polis ekiplerince yakalandı.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_46761.jpg

Cenaze toprağa verildi

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde farkındalık videosu da çektiği ortaya çıkan Bahar Hezer'in cenazesi, otopsi sonrası ailesine teslim edildi.

Tabutuna gelin duvağı konulan Hezer'in cenazesi, namazın ardından toprağa verildi.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_29953.jpg

Emniyetteki ifadesinde Yekta Hezer, pişman olmadığını belirterek, "Bahar, beni deli olarak görüyordu. Sürekli bana 'Senin 46 raporun var. Git, psikiyatri doktoruna gözük. Sen delisin' diyordu. Tanrı'ya güveniyorum. İyi ki onu öldürdüm. Polis beni yakalamasaydı; ailemin diğer fertlerini de öldürecektim. Hiç pişman değilim." dedi.

DHA'nın haberine göre; ifadesinin ardından Hezer, adliyeye sevk edildi. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_81667.jpg

Tutuklandı

Öte yandan Yekta Hezer, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe 'kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

bahar_i_olduren_kardesi_hic_pisman_degilim_53332.jpg
Ne oluruz yahu. Annesinin kafasını kesenler, ablasını öldürenler.. daha fazla yazmak istemiyorum. Çok üzücü ve yıpratıcı.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ne oluruz yahu. Annesinin kafasını kesenler, ablasını öldürenler.. daha fazla yazmak istemiyorum. Çok üzücü ve yıpratıcı.
Toplumun okumamiş kesimi yaftalanır genelde böyle durumlarda ama ikisi de mühendis

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
yok ya artık okumakla da alakası yok.
İnsanlığımızı kaybediyoruz.
Sevgisiz büyüyoruz belkide bilmiyorum.
Üzücü ve yorucu gerçekten.. Elimden geldiğince haber izlemiyorum.
Bu haberleri normal karşılarsam ben de taşlaşıcakmışım gibi geliyor. 😢

Üst Alt