Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
44,463
Çözümler
4
Tepki puanı
12,990
Puanları
113
Konum
.
Cinsiyet
Kadın
2021 Yılında Sık Sık Göreceğimiz 10 Dövme Trendi


collage-16-750x375.jpg1-16-scaled.jpgDövme artistlerine göre 2021 yılı, yeni dövmelerin değil cover-upların yılı olacak. Yani var olan eski dövmelerin üzerini kapattırma dönemi! Son zamanlarda pek çok insan, eski dövmelerini kapattırmak için dövmecilerin yolunu tutuyor. Karantina sürecinin bu kararlar üzerinde etkili olduğu olduğu düşünülüyor.

2-16.jpgKalın çizgilere ve parlak renklere sahip psikedelik dövmeler ise 2021 yılında yükselişe geçecek.

3-15.jpg2021 yılında sık sık göreceğimiz bir başka dövme trendi ise büyük dövmeler. Cardi-B’nin devasa tavuskuşu dövmesini örnek gösteren artistler, birçok müşterisinin büyük dövmeler tercih etmeye başladığını belirtiyor. Bunun altında ise yine pandemi sürecinin yattığı düşünülüyor. Pandemi boyunca “Kaybedecek neyim var ki? Hayat çok kısa…” diye düşünen birçok insan, soluğu dövmecilerde alıyor.

4-16.jpg
2012 yılında zirveyi yaşayan sembolik dövmeler, 2021 yılında da sık sık karşımıza çıkacak gibi duruyor.


5-15.jpg
Uzmanlara göre bu yıl bol bol astroloji temalı mistik dövmeler göreceğiz. Özellikle güneş, ay ve yıldızlar; en çok işlenen temalar arasında olacak.6-15.jpgZarif çiçek dövmeleri de her yıl olduğu gibi popülerliğini koruyor. Özellikle realistik tasarımlar, en popüler dövme modelleri arasında yerlerini alacak.


7-14.jpg2021 yılında sık sık göreceğimiz bir başka dövme çeşidi de görünür dövmeler. Yani el, parmak, bilek ya da ön kol gibi görünür alanlara yapılan dövmeler epey popüler olmuş durumda. Artık pek çok insan, dövmesini göstermeyi tercih ediyor.

8-13.jpgUzmanlara göre 2021 yılında anlamlı dövmelere de veda ediyoruz. Artık pek çok insan, görsel açıdan tatmin edici estetik dövmelere yönelmeyi tercih ediyor. Anlamlı dövmeleri ise bir kenara bırakıyor.


9.jpegYıllardır değişmeyen bir trendle devam edelim: Minimal dövmeler! Minimal tasarımsalar, her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok tercih edilen tasarımlar arasında olacak. Sizler için seçtiğimiz en zarif minimal çiçek dövmeler

10-10.jpg2021 yılında sık sık göreceğimiz bir başka trend de genişleyen dövmeler. Dövme artistleri, artık pek çok müşterisinin büyük tasarımlara yöneldiğinin altını çiziyor. Özellikle üst bacağı ve tüm kolu kaplayan dövmeler, oldukça rağbet görüyor.
 
Üst Alt