1 Mart Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Koç Burcu: Bugün tüm gelişmeler üzerinde etkinlik göstermek isteyecek ve sorunların üstesinden gelmek için harekete geçeceksiniz yaşamsal konularda yaşanabilecek bazı aksaklıkların da son bulmasını sağlamanız gerekiyor tercihlerinizin genel olarak ön planda olabileceği bir süreçte olduğunuzu da unutmamalısınız yüksek tempolu bir gün seni bekliyor özellikle iş yaşamında üst üste gelen sorumluluklar nedeniyle biraz bunalabilir Fakat bu durumun içerisinden başarıyla ayrıldığın takdirde sonuçlarından oldukça memnun olacaksın öte yandan iş arkadaşlarınla otoriter tavrın nedeniyle tartışman mümkün bu gibi durumlarda yanlış anlaşılmamak adına kendini net bir şekilde ifade etmelisin fakat sana tavsiyem kendinden ödün vermemeniz da bugün sevgiyi yüreğinizde hissetmek isteyeceksiniz kendinizi ifade konularında artık daha ciddi adımlar atmayı amaçlıyorsunuz sıkıntıların ve sorunların tamamen geride kalabileceği bir süreçtesiniz mutluluğa ulaşmanız çok da zor olmayacak koç burcu kariyer yorumu iş ve kariyer hayatınızda bugün enerjinizdeki yoğunluktan dilediğiniz gibi yarar sağlamak isteyeceksiniz ilginizi çekebilecek tüm işlere yönelme arzunuz var şartları gereğinden fazla zorlamadı sürece aslında pek fazla sorunda yaşamayacaksınız bugün maddiyatla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor hata yapmamaya çalışın

• Beğen
Tepkiler: Eru

Cherry

Platin Üye
üst üste gelen sorumluluklar nedeniyle biraz bunalabilir

birzaz degil, sogudum bugün resmen : )

: )

Bu zodyak amca aciklama yaparken virgün ve nokta koymamis zorlandim resmen okurken : )

herneyse ben yine kendi bildigimi okuyacagim icin ..

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Bu gündelik burçlara hadi zaten inanmıyorum da zevk de vermiyor okurken. Fakat bu konuyu görünce hemen gittim youtubeda melysid adlı hatunun mart ayı koç yorumunu izlemeye bşaladım. Buna da inanmıyorum elbette fakat eğlenceli sallıyor hatun.

View: https://www.youtube.com/watch?v=VdTM80UUBVM

Cherry

Platin Üye
Valla biraz googleda araştırmıştım ama ne olduğunu anlamadım ben. Neden fena?

Fena derken kötü söylemedim..

Koc zaten bir liderdir, yöneticidir, baskin karekterdir..

sende dublesin : )

• Haha

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Fena derken kötü söylemedim..

Koc zaten bir liderdir, yöneticidir, baskin karekterdir..

sende dublesin : )

Yok ben de kötü anlamda diyorsun diye sormadım. Merak ediyorum sadece ne olduğunu. Bilmek istedim.

Eğer normal koç burcu özelliklerinin duble olanıysa, güzel tabi.

Cherry

Platin Üye
Ben burcumu seviorum : )

Cherry

Platin Üye

Koç Burcunun Aslan Yükseleni Hakkında​

Siz neşeli, girişimci, atılgan, cesur, mert, cömert, kendini beğenen ve üstün nitelikleri olan birisiniz. Çabuk öfkelenen kuşkucu ve kıskanç bir yapınız var. Öfkeniz saman alevi gibidir, çabuk söner. Sizde hiçbir şey olmamış gibi ilişkinize devam edersiniz. İnsanlar üzerinde hâkimiyet kurmayı sever, davranış ve konuşmalarınızla göz kamaştırırsınız. İyi niyetli olduğunuz için her türlü ilişkiden zarar görür ama kin tutmazsınız. Her şeyin en iyisini ister ve elde etmek için çalışırsınız.

Cesaretiniz, direnciniz, çalışkanlığınız ve hırsınız sayesinde başarılı olur, bol para kazanırsınız. Kazandığınız paranın değerini bilmeniz, tutumlu olmanız gerekmektedir. Aksi halde savurganca ve gösteriş için yaptığınız harcamalar nedeniyle güç durumda kalabilirsiniz. Basın - yayın, reklâmcılık, bankacılık, ticaret, turizm, perde ve sahne, yaratıcı düşünce gücü gerektiren işler, organizasyonlar ile ilgili meslekler tam size göre.

Aşk konusunda ateşli âşık rolünü oynar, cinselliğe dayalı aşk ilişkileri yaşarsınız. Duygularınızı tam anlamanız güçtür. Üstün olduğunuza inandığınız için üstün birini ararsınız. Evliliği ancak olgunlaştıktan sonra düşünmelisiniz. Yoksa çok üzülürsünüz. Sizi güçlü ve üstün Kova mutlu edebilir.

• Beğen

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Güzelmiş. "Bu benim" diyebilirim bile. Sanırım main burcun yanına eklenen yükselen burç pek de bişeyleri değiştirmiyor.

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Aslında yiğitçe hitap ama son zamanlarda biraz daha bak koçum ben diyeceğim sen dinleyeceksin şeklinde kibirlenmeye dönüştü

Haklısın. Bizi bana "koçum" ya da "koçum benim" dese, beni övdüğünü zannederim. Hala eskide yaşıyor kafam demek ki.

Eros

Gümüş Üye
Haklısın. Bizi bana "koçum" ya da "koçum benim" dese, beni övdüğünü zannederim. Hala eskide yaşıyor kafam demek ki.
Biz aşamadık eskileri söylemler ve zaman değişiyor 🚬

• sigara
Üst Alt