Zinaya Düşmemek için Dul Biriyle Nikahlansam Olur mu?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben bekârım ve evlenmek için şu an maddi durumum müsait değil. Şehvetle ilgili ne kadar düşünmemeye çalışsam da sorun yaşıyorum. Zinaya düşmemek için dul bir bayanla karşılıklı razılık esasında imam nikâhı kıydırsam günah olur mu?

Dul veya değil, nikâh ciddi bir iştir. Vakit geçirmek için, oyalanmak için nikâh olmaz. Baştaki bu tavrınız o nikâh dediğiniz şeyin de aslında nikâh olamayacağını gösterir.

Nureddin Yıldız

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Ha yani arapça iki cümle söyleyince zina olmuyor?

Ulan sizi gidi tatlısu müslümanları siziii. :)

FeU

Bronz Üye
dul kadını alır sex için dini nikah kıyar sonra birine aşık olur ona da resmi nikah kıyar böylece çok eşli bir orangutan olarak hayatına bir elin yağda bir elin de balda olarak devam edersin oh ne güzel ya
böyle sapıklığını din ile kamufle eden orangutanlara bakan hemcinslerime zerre kadar acımıyorum
ne yaşıyorlarsa müstehak diyebilirim.

UlaK

Bronz Üye
Müt'a veya Muta nikâhı, ilk Müslüman toplumunda ve günümüzde bazı Şii mezheplerinde uygulanan kadın ve erkeğin belirli bir süre ve ücret karşılığında anlaşarak başlattıkları bir evlilik çeşididir. Bazı kaynaklarda Acem - Fars nikâhı, geçici nikâh ya da anlaşma nikâhı da denir.

Adamın irana göndermek lazım gibi

Ne zinası arkadaş anlaşıp yapın işte, ihtiyaç bu.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Dulları da ikinci el görüyor ellam. Bu sorularla hocaya kafayı yedirecekler Nihat Hatipson iyice yedi sıra bunlarda

Kızıl Goncalardaki Meryemin kocası Naim geldi aklıma. Allaha inanıp onu kandırdığını sanan yaratıklar..

Üst Alt