Hoş geldiniz Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir,

Yeni temamız Hakkındaki görüşleriniz? (Bu konuyu 1 Kişi görüntülüyor)

HolySpectre

Teknik Admin
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
forumsal.org
  1. Rank (reputation) barı eklendi.12.JPG
  2. Telefondan siteye giriş yapıldığında, boyutları büyük olan resimlerin mesaj kutusunun dışına çıkma problemi düzeltildi.

En iyi cevaplar
0
Temanız sade ve çok güzel, Sadece fikir olarak belirtmek istedim kategorilere icon eklerseniz sanki daha hoş bir görüntü doğacak mobil için özellikle.

Başarılar Dilerim.

Biggie

Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Temanız sade ve çok güzel, Sadece fikir olarak belirtmek istedim kategorilere icon eklerseniz sanki daha hoş bir görüntü doğacak mobil için özellikle.

Başarılar Dilerim.
Ben bunun görsel olarak çok yoracağını düşünüyorum

AnTi_TeSkiLaT

Bronz Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yeni temamız hakkındaki görüşlerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
Tema henüz yeni olduğundan, bazı problemler olabilir, yine bu başlık altında bildirirseniz düzeltiriz.

Temamızın Light ve Dark olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Anasayfanın en alt sol kısmından veya profilinizde tercihler kısmından kullanmak istediğinizi seçip değiştirebilirsiniz.

Not : Tema henüz geliştirme aşamasında olduğundan, ilerleyen zamanlarda bazı kısımlarında güncelleme yapacağım. Bu konu başlığı atlında yapılan güncellemeleri sizlerle paylaşacağım.
Ben maymunu sevdim güzel olmuş renkler iç açıcı hu arada birde renk olsun diye sarı ile kacivertide yan yana getırebilirseniz cok sevinirim

Pluviofil

Bronz Üye
En iyi cevaplar
0
Hoş ve sade olması güzel olmuş.
Göz yormuyor

En iyi cevaplar
0
Mobilizm diye bişey var daha sakin olabilir di!

En iyi cevaplar
0
xenforo çok güzel bir kere.
Temaları da harika.

Bu Konuyu Görüntüleyenler

Üst Alt