Yaz Mevsimini Sevme Sebepleri

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Yaz mevsimini sevmeyenleri anlamıyorum.

Cayır cayır yanacaksın, sonra hooop denize...
Millet cıbıl cıbıl gezecek, erkeklerden çok sen bakacaksın kızların oralarına buralarına. Arkadaşınla eleştireceksin her önünden geçen mini şortlu kızı.
Üşüme derdi yok, kat kat giyinip lahanaya dönme derdi yok, giysi hamallığı yapma derdi yok.

S

Serçe

Akşam rüzgarı efil efil esecek dışarda yürüyüş yapacaksın. Meydan da gitar çalanları dinleyeceksin. Atlantiste konsere gideceksin off :X

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben bahar seviyorum yazın öff eriyorummm nem öldürüyor hatta geçen Ağustos ayında nefes bile alamadık sokaklara çıkıyorsun orada da hava yok parka gidiyorsun gece bari hafifler diyorsun nem kokusu kalkmiş

Yaz şehirde güzel değil toprak yok ki sicaği emsin beton her yer

Denize gitme firsat da her an elimize geçmiyor hatta deniz bile o çok nemli sıcaklarda öldürücü oluyor hiç yanmıyorum kızariyorum

Yanabilenler işte imrenilesi ten..

Ama bahar öyle mi yine kat kat giymezsin ama off hafiften hafiften eser üstün başin uçuş uçuş ne üşürsün ne sıcak pişirir ne kıyafetin yük olur ne üstün başin çamur olur kar olur baharla birlikte her yer yemyeşil olur sabahlar çok erken saatlerde doğadaysanız otların çimenlerin çiçeklerin kokusu çarpar sizi canım bahar

S

Serçe

Baharı bende çok seviyorum. Ankara da nem sorunu çok nadir oluyor akşamları illa ki ılık bir rüzgar eser neyseki yinede yaz bambaşka ya :)

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Bahar mı kaldı artık? Kıştan yaza ya da yazdan kışa o kadar hızlı geçiyoruz ki, o eski serin ve tatlı baharlar kalmadı. En azından burada öyle.
Adana gibi sıcak yerlerde yazın çekilmez oluyormuş, günübirlik ziyaretler dışında hiç yaşamadım. Bu yüzden sıcağı boğan yerlerde yaşayanların yaz mevsimini sevmemeleri çok normal.

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Erik, karpuz ve en önemlisi şort.... Hafif bir rüzgar estiğinde o şortun arasından yukarıya doğru gelen rüzgarrrrrrrrr serinletiyor o çok tatlı...

Cafuné

Altın Üye
Üşümemek için kalın giyinmek zorunda kalmamak.
Eline kahveni alıp sahil kenarında arkadaşlarınla oturup sohbetin dibine vurup sonra dalgaların sesini dinlemek.
En önemlisi de sokakta yaşayan insanların uyurken üşümeyecek olması.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Eskiden karpuzdu. Artık onu da yiyebildiğim söylenemez. Yaz mevsimi kapatılsınnn 😒

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Eskiden karpuzdu. Artık onu da yiyebildiğim söylenemez. Yaz mevsimi kapatılsınnn 😒
Belki karpuzun güzeline denk gelmedin bazı mevsimler ben de meyvelerin hiç güzeline denk gelmiyorum yiyesim bile gelmiyor

pumpkin

Elmas Üye
Belki karpuzun güzeline denk gelmedin bazı mevsimler ben de meyvelerin hiç güzeline denk gelmiyorum yiyesim bile gelmiyor
Ondan değil ya yalnızlıktan ben alamıyorum .s.s

pumpkin

Elmas Üye
Bir ara dilimle satıyorlardı
evet ama uzun zamandır göremiyorum ama. bu sene migrosta çekirdeksiz küçük karpuzlar vardı. 2 sefer aldım fena değildi ama bünye damacana gibi karpuzların lezzetine alışmış tabi .s.s

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Başka bir konuda bu mevzu geçmişti, şöyle bir yorum yapmıştım, buraya da ekliyorum.

Yazı sevenlerin villası, özel havuzu, her odasında kliması falan var herhalde, başka türlü o yapış yapış olmayı, herkesin ter kokmasını, insanlar tatil yaparken senin isyan edişlerini vs sevmesinin imkanı yok.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
resmen aşığım yaza..

chevy

Gümüş Üye
Karpuzu birinci sıraya yazabilir miyiz?

Üst Alt