WhatsApp Yanlış Mesaji Düzenleme

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Mesajlaşma uygulamasının rakipleri Telegram ve Signal tarafından bu uygulama çoktan hayata geçirilmişti.

WhatsApp, Facebook ve Instagram'ın da sahibi olan ABD'li teknoloji devi Meta'nın bir parçası.

Söz konusu özellik, önümüzdeki haftalarda uygulamanın 2 milyar kullanıcısına sunulacak.

Mesajlaşma uygulaması Pazartesi günkü bir blog yazısında, "Basit bir yazım yanlışını düzeltmekten bir mesaja içerik eklemeye kadar, size sohbetleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlamaktan heyecan duyuyoruz" dedi.

Tek yapmanız gereken şey, gönderilen bir mesaja uzun süre basmak ve ardından 15 dakikaya kadar menüden 'Düzenle'yi seçmek."

f34eb8a0-f917-11ed-92cc-b3a9bf1f67e9.jpg

Düzenlenen mesajlar "düzenlendi" olarak etiketlenecek, böylece alıcılar içeriğin değiştirildiğinden haberdar olacak.

Ancak, mesajın zaman içinde nasıl değiştirildiği gösterilmeyecek

Geçen yıl, Elon Musk'ın sosyal medya platformu Twitter, ödeme yapan abonelerine tweet'lerini düzenleme olacağı verdiğini söyledi.

Tweetler, yayınlandıktan sonraki 30 dakika içinde birkaç kez düzenlenebilir

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
@HolySpectre diyelim önceki gün mesajlarımı mobil girdiğim için mi düzenleyemiyorum ben? Oysa her çıkışta çerezleri de temizliyorum hep.

Nobody

Teknik Admin
Whatsappda mi

Üst Alt