Vizyondaki Filmler: 24.11.2023 Cuma

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Vizyondaki Filmler: "Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence", "Napolyon", "Kızıl Gökyüzü"

Bu hafta 5 yeni film vizyona giriyor.

62b90b214291cf7680d0bf5aa23830f8.jpg
Bu hafta sonu beş yeni film sinema salonlarındaki yerini alıyor. Ridley Scott'ın yönettiği, başrolünü Joaquin Phoenix'in üstlendiği tarihi dram "Napolyon" ile Christian Petzold imzalı, Berlin Film Festivali'nden Gümüş Ayı ödülü ile dönen "Kızıl Gökyüzü" haftanın öne çıkan filmleri olarak dikkat çekiyor. Çocukların çok sevdiği Maşa ile Koca Ayı'yı yepyeni maceralarla bir kez daha beyaz perdeye taşıyan "Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence" de sinema salonlarındaki yerini alıyor ve küçük sinemaseverleri bekliyor. Bu hafta vizyona giren filmler arasında ayrıca "Aybüke: Öğretmen Oldum Ben" ve "Zina" yer alıyor.

Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence
2436679.jpg

24 Kasım 2023 Sinemada / Animasyon
Yönetmen Artyom Naumov, Vasiko Bedoshvili
Senarist Mariya Bolshakova
Orijinal adı Masha and the Bear: Twice the Fun
Çocukların çok sevdiği ikili Maşa ile Koca ayı yenpyeni bir macerayla geri dönüyor! "Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence", hayallerini gerçekleştirmek için gittiği şehirde kendisini türlü maceraların içerisinde bulan Koca Ayı ve Maşa'nın hikayesini konu ediyor. Yıllar sonra konforlu evinden ayrılan Koca Ayı, hayallerinin peşinden giderek büyük bir şehre yerleşir. Artık bir düğün foroğrafçısı olan Koca Ayı’nın asistanı ise tabi ki Maşa’dır. Ciddi törenler artık eskide kalmıştır onun yerini ise eğlence, kaos ve gerçek aşkın kutlanması alır. Yeni yıla sayılı günler kala Koca Ayı ve diğer orman sakinleri unutulmaz bir tatile hazırlanırken Masha, Buz Lordu küçük Ocak ile tanışır.

Napolyon

2077777.jpg
24 Kasım 2023 Sinemada / 2s 38dk / Biyografik, Tarihi, Macera, Savaş Filmi
Yönetmen Ridley Scott
Senarist David Scarpa
Oyuncular: Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Tahar Rahim
Orijinal adı Napoleon
Usta yönetmen Ridley Scott'ın tarihi destanında Napolyon Bonapart'a, Oscar'lı aktörü Joaquin Phoenix, Napolyon'un ibircik aşkı Joséphine de Beauharnais'e ise Oscar adayı Vanessa Kirby hayat veriyor. "Napolyon" sıradan bir askerin Fransa İmparatoru'na yükselişinin hikayesini konu ediyor. Napolyon’un zekasına, komutanlık ettiği savaşlara odaklanılan film onun ünlü savaşlarını, amansız hırsını ve olağanüstü bir lider ve savaş vizyoneri olarak inanılmaz stratejik zekasını gözler önüne sererken aşk hayatına da değiniyor.
Kızıl Gökyüzü
5653289.jpg

24 Kasım 2023 Sinemada / 1s 42dk / Romantik, Dramatik komedi
Yönetmen Christian Petzold
Senarist Christian Petzold
Oyuncular: Thomas Schubert, Paula Beer, Langston Uibel
Orijinal adı Roter Himmel

Christian Petzold imzalı, Berlin Film Festivali'nde Gümüş Ayı ödülünü kazanan "Kızıl Gökyüzü" tatil için gittikleri yerde orman yangını başlamasıyla kendilerini bir dizi olayın içerisinde bulan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Sıcak bir yaz mevsiminde, dört genç Baltık Denizi'ndeki bir tatil evinde bir araya gelir. Çevrelerinde güçlükle kontrol altına alınabilen şiddetli orman yangınları vardır. Yavaş yavaş onlar da alevlerle çevrilir. Bu süreçte arkadaşlar arasında, mutluluk, şehvet ve aşk, aynı zamanda kıskançlıklar, kırgınlıklar ve gerginlikler gün yüzüne çıkmaya başlar. Ancak yangınlar artık göz ardı edilemeyecek hale gelince işler değişir.

Aybüke: Öğretmen Oldum Ben

3659532.jpg

24 Kasım 2023 Sinemada / Biyografik
Yönetmen Murat Onbul
Senarist Uğur Kılıç, Ozan Bodur
Oyuncular: Nihayet Şahin, Caner Kurtaran, Zeynep Kankonde
"Aybüke: Öğretmen Oldum Ben", 9 Haziran 2017’de Batman’ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan genç öğretmen Aybüke Yalçın’ın hayat hikayesini konu ediyor. Murat Onbul'un yönettiği filmde Nihayet Şahin, Caner Kurtaran, Zeynep Kankonde gibi isimler rol alıyor.
Zina

3849721.jpg
24 Kasım 2023 Sinemada / 1s 15dk / Korku
Yönetmen Anastasiya Budakva
Senarist Aşkın Kartal
Oyuncular: Sema Bolat, Yağmur Tazegül, Tuğba Aydın
Korku filmi "Zina", kocasının başka kadınlarla ilişkisine şahit olan bir kadının hikayesini konu ediyor. Melis, Banu ve Jale, kolay yollardan para kazanmaya çalışan üç arkadaştır. Türlü uğraşlardan sonra zengin insanlarla para karşılığında ilişki yaşamaya başlarlar. Bir gün zengin bir iş insanı olan Ali ile anlaşıp onun evinde buluşurlar. Ancak çok geçmeden Ali'nin eşi Nazlı eve gelir. Gördüklerinden sonra evi terk eden Nazlı, hissettiği acıyla soluğu bir büyücüde alır ve büyü yaptırır. Artık onları bekleyen korkunç şeyler vardır.

Son düzenleme:

Fluffy

🐼
Elmas Üye
@HolySpectre bizi sinemaya götür

Bizim için sinema salonu kapattır Holy aslansın gaplansın yaparsın

Tupac

Gümüş Üye
Napolyon'u merak ediyorum,izlenebilir.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Napolyon'u bekliyordum. Kızıl Gökyüzü de güzele benziyor.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
maşa ile koca ayı yemek yerken ne güzel gider

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Sinema hariç saydıklarının hiçbirine gelmem.
Bi Gakgoş’un kız parası yemeyeceğini biliyorsan,gazinoya pavyona gitmeyeceğinide bilmen lazım :)
Ayhhhhh bana bir şeyler oluyor dostlar şimdi yıkılacağım kaslı birinin kollarına

Üst Alt