Vegan İçerikli Göz Altı Şişliklerinden Kurtulma Yolları

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Katılım
28 Şub 2023
Mesajlar
17,649
Tepki puanı
2,445
Puanları
113
Yaş
34
Konum
Miuw
Cinsiyet
Kadın
İşte vegan içerikli olanlardan; kafein yüklü kremlere; göz altı şişliklerinden kurtulmanın 12 yolu:

Black Tea Firming and De-Puffing Eye Cream

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-1.jpeg


Doğal içeriğe sahip formülü ve en hassas ciltleri bile nemlendirebilmesiyle herkesin seveceği bir göz kremi şimdiden ikonik konumda. Özellikle ince çizgilere sahip göz çevresine sahip olanlar, içeriğindeki siyah çay özüyle göz altı şişliklerinden kurtulma şansı yakalayacak.

NeoCutis Lumière Bio-Restorative Eye Cream

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-1.jpg


Kafein yüklü bu göz altı kremi; göz altı şişkinliklerinden sizi kurtarırken daha sıkı bir göz çevresi de yaratacak. Ayrıca hiyalüronik asit sayesinde ince çizgi görünümünü de giderecek. Fiyatı başta pahalı gelebilir ancak etkisini düşününce kesinlikle edinmeniz gerekenlerden!

Saturday Skin Wide Awake Brightening Eye Cream

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-2.jpg


Tam Instagram’lık bir şişeye sahip olan bu ürün; içeriğindeki avokado proteinleri, A, D ve E vitaminlerinin kokteyli sayesinde kısa sürede etki alacağınız göz altı kremleri arasında yer alıyor.

Jade Roller Beauty Rose Quartz Beauty Roller

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-3.jpg


Evet bu önerimizin bir krem olmadığının farkındayız. Yüzyıllardır Çin güzellik ritüellerinin ayrılmaz bir parçası olan bu ürün ile göz altı kremlerinizi cildinize daha iyi yedirirken; göz altınızdaki şişliklerden de kurtulacaksınız. Üstelik sağlayacağınız kan sirkülasyonu; çizgi ve kırışıklık oluşumunu da engelleyecek.

Sunday Riley Auto Correct Brightening and Depuffing Eye Contour Cream

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-4.jpg


Formülasyonundaki Brezilya ginseng içeriği; dakikalar içerisinde göz altınızdaki şişkinliğin giderilmesini sağlayacak. Ayrıca göz altılarını aydınlatıcı etkisi olduğunu da söyleyelim!

dr. Brandt Needles No More No More Baggage Eye De-puffing Gel

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-5.jpg


Sadece göz altlarınızdaki şişkinliği değil; koyu renkli halka ve kırışıklık oluşumunu da engelleyecek olan bu ürün; botanik içeriğinden güç alıyor.

Youth to the People Superfood Peptide Eye Cream

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-6.jpg


Antioksidan ve vegan içeriği sayesinde göz altlarınızda kısa sürede değişime hazırlıklı olun! üstelik bunu ağır ya da yağlı bir formüle sahip olmadan yapıyor. İnce yapıdaki bu krem, concealer’ı da daha iyi uygulamanızı sağlayacak.

Olay Ultimate Eye Cream

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-7.jpg


Bu drugstore göz altı kremi; cildi yumuşatan peptit ve niacinamide içeriğine sahip. Uykusuz gecelerin kurtarıcısı olacak olan bu uygun fiyatlı göz altı kremine bayılacaksınız!

Garnier SkinActive Clearly Brighter Anti-Puff Eye Roller

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-8.jpg


Jel yapıdaki bu göz altı kremi, bilyeli yapısı sayesinde göz altı torbalarının kısa sürede yok edilmesini sağlıyor. İçerisinde aydınlatıcı güce sahip C vitamini, antioksidan, nane ve kafein bulunduran bu göz altı kremi; soğutucu etki de sağlıyor.

Kiehl’s Since 1851 Eye Fuel

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-9.jpg


İçeriğindeki kafein ile göz altındaki kan akışını tetikleyen bu krem; tamamen doğal içeriği ile de kısa sürede rutininizin vazgeçilmezi olacak. İçeriğindeki B vitamini ise enerjik gözükmenizi sağlayacak.

Patchology FlashPatch Eye Gels

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-10.jpg


Göz maskelerinin mucizeler yaratmadığının farkındayız ancak bu ürün diğerlerinden farklı. Antioksidanlar, kafein, hiyalüronik asit barındıran formülüyle daha aydınlık bir görünüm elde edeceksiniz.

Algenist Complete Eye Renewal Balm

goz-alti-sisliklerinden-kurtulmanin-12-yolu-11.jpg


Yumuşatma için yeşil çay, sıkılaştırma ve şişlik alması için kafein ve aydınlık etki için C vitamini barındıran bu krem; gün boyu makyaj primerı etkisi de görüyor. Verdiğiniz tüm paraya değecek!
 
Üst Alt