Hoş geldiniz Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir,

Chen

Forum sorumlusu
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
7,033
En iyi cevaplar
0
Çözümler
1
Tepki puanı
1,842
Puanları
113
Yaş
34
Konum
Gotham
Cinsiyet
Kadın
Seks her ne kadar eğlenceli ve ihtiyaç gibi görünse de cinsel yaşamda da belli bir psikolojiye ve isteğe sahip olmak önemlidir. Bunun için de partnerinizi baştan çıkaracak bazı cinsellik tüyoları işinize yarayabilir. İşte onlardan bazıları…


Sexy Channel 9 GIF by Married At First Sight Australia

TIRNAKLARINIZI KULLANIN

Eğer pozisyon olarak alttaysanız, tırnaklarınızı kullanmaktan çekinmeyin. Örneğin, tırnaklarınızı sırtına sürtebilir ve teninde sert bir şekilde gezdirebilirsiniz. Partneriniz bundan zevk alacaktır.


Woman Girls GIF by LIEBESLEBEN


HAREKET EDİN

Altta olsanız bile, yine de size büyük iş düşüyor. Kalçalarınızı hareket ettirirken aynı anda kalçalarınızı yukarı ve aşağı hareket ettirin. İşe yarayacaktır


Hip Hop Dancing GIF by Dizzy Fae


TAMAMEN SOYUNMAYIN

Cinsel yaşamda üst pozisyonda olmak yorucu olabilir. Sorun değil, çünkü bir şeyi hayal gücüne bırakmak iyidir. Tamamen çıplak olana kadar soyunmak zorunda değilsin. Giysilerinizin bir kısmını çıkarmak çekiciliğinizi artıracaktır.

Sexy Drag Queen GIF by Miss Petty

DUDAKLARINIZI BASTIRARAK ÖPÜN

Dudaklarınızı partnerinizin dudaklarına bastırarak öpüşmeyi unutmayın. Bunun için ellerinizden yardım alabilirsiniz. Seksi ve çok daha özel hissettirecek.


love GIF


ONUN BAŞLATMASINA İZİN VERİN

Eğer sekse siz başlarsanız, muhtemelen partnerinizin üstünde olursunuz. Bu yüzden üşengeç günlerinizde onun seksi başlatmasına izin verin.

cuddling GIF


MİSYONER SEKS POZİSYONUNU DENEYİN

Çok fazla efor sarf etmenizi gerektirmeyen pek çok farklı seks pozisyonu var ama misyonerlik en iyisidir. Ayrıca klasikleşmiş pozisyonlardandır.
Animated GIF


GÖZLERİNE BAKIN

Seksi daha anlamlı hissettirmek için gözlerinin içine bakın. Mucizevi şekilde işe yarar.

Valentines Day Love GIF


HER YERİNİ ÖPÜN

Sadece dudaklarını öpmekle kalmayın. Boynunu ve göğsünü de öpmeyi ihmal etmeyin.

leg soap GIF by Lush


BACAKLARINIZI ARKASINDAN SARIN

Bacaklarını onun etrafına sarabiliyorsanız, mutlaka deneyin. Ayak bileklerinizi ya arkasından ya da başının etrafından kilitleyin.

Love You Reaction GIF by Travis


KENDİNİZE DOKUNUN


Buna bir taşla iki kuş vurmak diyoruz. Kendinize dokunduğunuzda hem kendiniz iyi hissedersiniz hem de partneriniz bu durumdan tahrik olur.

Animated GIF


KONUŞUN

Cinsellik tüyoları denince es geçilmeyecek bir konu varsa o da konuşmaktır. Seks esnasında birbirinize kışkırtıcı sözler söyleyin. Daha iyi hissettiğinizi göreceksiniz


Party Dancing GIF by Lucifer

ELLERİNİZİ SAÇLARINA DOLAYIN

Saçlarına dokunulmasından hoşlanan sadece kadınlar değil. Bu yüzden parmaklarınızı erkek arkadaşınızın saçında gezdirmelisiniz.

serious moan GIF


İNLEYİN


Erkekler kadınların ses çıkardığını duymaktan hoşlanır. Bu yüzden cinselliği yoluna koymak için harekete geçmek istiyorsanız kesinlikle inilti sesleri çıkarın.
 
Üst Alt