Trafikte Cinsel İlişkiye Ceza

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Seyir halindeyken araçlarında cinsel ilişkiye giren çiftin başı fena yandı

İspanya'nın başkenti Madrid'de araçları seyir haldeyken cinsel ilişkiye giren çift, polisin plakayı araştırmasından sonra tespit edildi. Yıllar süren yargılama sonucunda çifte 2 yıl trafikten men cezası verildi.​

İspanya'da işlek yolda seyir halinde araçlarında cinsel ilişkiye girerken polise yakalanan çiftin yargılandığı mahkeme sona erdi. Madrid'de yolda ilişkiye girmelerinin ardından plakalarından tespit edilen çift, gözaltına alındı.

İFADELERİ ALINIP SERBEST BIRAKILDILAR​

Olayın ardından gözaltına alınan Abraham Gonzalez Jimenez ve kız arkadaşı Abraham Gonzalez Jimenez, karakolda ifadelerinin alınmalarının ardından serbest bırakıldı. Ancak çift hakkında işlem başlatıldı.

İKİ YIL TRAFİKTEN MEN​

Yıllar süren yargılamaları önceki günlerde sona eren çifte para cezasının yanı sıra, iki yıl boyunca trafikten men cezası verildi.

CaT

🎈
Board Admin
Serbest değilmiş işte ceza yemiş dkhdjdjs

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Ben askerlik yaparken biz de geceleri devriyeye çıkardık bu arabada yiyişenleri darlar pislik yapardık, kaç tanesini kucak kucağa yakaladık adam zevkin doruklarına ulaşacak camı vurup kimlik istiyoruz allahtan kaza kurşununa gitmeden bitirdim askerliği...

Son düzenleme:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ben askerlik yaparken biz de geceleri devriyeye çıkardık bu arabada yiyişenleri darlar pislik yapardık, kaç tanesini kucak kucağa yakaladık adam zevkin doruklarına ulaşacak camı vurup kimlik istiyoruz allahtan kaza kurşununa gitmeden bitirdim askerliği...
İnsanlari rahat birak millet ekmeğinde

Üst Alt