Tasmalı Koca

dinamickaygısız

Platin Üye
Gururlarını alçaltmaya para veriyor bunlar gı :honk: kültürlendik ya bu konuda :honk:

Es1967

Altın Üye
Püüüü senin ben keline sıçayım. Erkekliği düşürdüğü duruma bak be.
Bizim burda verdiğimiz mücadeleye bak şunun yaptığına bak

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Bu aşşağılayıcı durumdan nasıl bir zevk alınabiliyor yahu. Hadi kadını anlayabiliyorum. Domine ediyor. Üstünlük kuruyor. Bu bir haz yaşatabilir. Fakat edilgen hale getirilen erkek niçin haz alır bundan?

Vera

Gümüş Üye
Bu aşşağılayıcı durumdan nasıl bir zevk alınabiliyor yahu. Hadi kadını anlayabiliyorum. Domine ediyor. Üstünlük kuruyor. Bu bir haz yaşatabilir. Fakat edilgen hale getirilen erkek niçin haz alır bundan?
Para zevk veriyor olmasın:)

Bazen düşünüyorum. Çocukken dövülerek, hakaret edilerek sevilen, aşagilanan çocukların yetişkin olunca partnerinden bu davrinişlari talep etmesi ve böyle davranışları sonucunda "beni sevdiğinden" yanılgısı ile yarışır gibi geliyor buda. Alt yapısı nedir bilmem tabi.

• Yüz buruşturma
Tepkiler: Eru

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Para zevk veriyor olmasın:)

Bazen düşünüyorum. Çocukken dövülerek, hakaret edilerek sevilen, aşagilanan çocukların yetişkin olunca partnerinden bu davrinişlari talep etmesi ve böyle davranışları sonucunda "beni sevdiğinden" yanılgısı ile yarışır gibi geliyor buda. Alt yapısı nedir bilmem tabi.

Yok artık ya. Zeka geriliği gerekiyor bence böyle bir şey için.

Kesinlikle aşağılamak için söylemedim bunu. Hakikaten zeka geriliği teşhisi konmuş insanın düşünebileceği bir şey herhalde.

Üst Alt