Suç Örgütü Lideri Kürşat Yılmaz Bim Yöneticisini Tehdit Etti

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
2015'te "Çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, yönetmek, nitelikli yağma, tehdit, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" gibi suçlardan 66 yıl 3 ay 15 gün hapisle cezalandırılan ve geçtiğimiz yıl tahliye edilen Kürşad Yılmaz'ın da hedefinde BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç var.

BİM'İN PATRONU BAHÇELİ'NİN FETÖ İDDİASINA YANIT VERMİŞTİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "ülke sevdalısı, davalarının gözü kara yiğitleri" olarak ifade ettiği Kürşad Yılmaz, Bahçeli'nin "Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ ile irtibatlarının araştırılması gerektiğini düşünüyorum" sözlerine "FETÖ örgütü ile bizi tehdit eden parti liderlerine söyleyeceklerimiz var.

Bu ülkenin güzel insanları sizlerin yalanlarına hiçbir şekilde itibar etmediler" yanıtını veren BİM'in patronunu tehdit etti.

"LİDERİMİZİN AÇIKLAMALARINI ÜSTÜNE ALIP HADDİNİ AŞAN BİR ÜSLUP KULLANMIŞTIR"

Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Türkiye Yüzyılı vizyon belgesi, bağımsız dış politika hamleleri, yerli ve milli politikalarla kızılelma yürüyüşünün içeride ve dışarıda belli çevrelerde oluşturduğu rahatsızlığın farkındayız.

Türkün bu şanlı yürüyüşünü mümkünse kesmek, değilse geciktirme adına durumdan vazife çıkaranlar da olacaktır. Görünen o ki BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaçbu göreve talip olmuştur. BİM İcra Kurulu Üyesi Galip Aykaç denen şahıs Liderimizin açıklamalarını üstüne alıp çıkmış haddini aşan bir üslup, tavır ve tarzda açıklamalar yapmıştır.

"BU SOKAKLARI SİZ SİZ OLUN SAKIN SAHİPSİZ SANMAYIN"

Seni ve senin gibi sıyırtmaları uyarıyorum; Vatandaşı zor durumda bırakacaksınız liderler uyarınca da çıkıp kabadayılık yaparcasına açıklama yapacaksınız öyle mi; kime kimlere hangi güce güveniyorsanız bütün güvendiğiniz güçlerle birlikte hepinize diyorum tuttuğunuz köşe başları mezarınız olur.

Bu memleketi bu sokakları siz siz olun sakın sahipsiz sanmayın. Bilinmelidir ki bu mücadele hiç bitmeyecek, ancak güçlü Türkiye'nin yükselişine kimse set vuramayacaktır." ifadesini kullandı.

suc-orgutu-liderliginden-hapis-yatan-kursad-15472262_1627_m.jpg

Üst Alt