Sizce bu sene kim şampiyon olur

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Bu sene kesin fener artık yaa, ali koç fener şampiyonluğu dışında hepsini gördü çünkü takım kalmadı :honk:

pumpkin

Elmas Üye
Ben yine Beşiktaş diyorum ❤️
ama bi dur plu yaa 8 senedir olmuyoz biz bu gidişle çift hanelere varacak özlemimiz .s.s bi tur olalım sonra siz olun yine. zaten 2026dan sonra feneri kimse tutamıycak ama bu sene biz olalım :honk:

Cafuné

Altın Üye
ama bi dur plu yaa 8 senedir olmuyoz biz bu gidişle çift hanelere varacak özlemimiz .s.s bi tur olalım sonra siz olun yine. zaten 2026dan sonra feneri kimse tutamıycak ama bu sene biz olalım :honk:
Olun canım sizi tutan yok :D siz sadece futbolda başarılı değilsiniz basketbolda şampiyon oldunuzz ama

pumpkin

Elmas Üye
Olun canım sizi tutan yok :D siz sadece futbolda başarılı değilsiniz basketbolda şampiyon oldunuzz ama
kimse bizi tutamaz zaten gerekirse biz kendi kendimizi tutarız :honk:
hiç olmadı mı gider kendi kalemize gol atarız öyle bi takımız :honk:

Cafuné

Altın Üye
kimse bizi tutamaz zaten gerekirse biz kendi kendimizi tutarız :honk:
hiç olmadı mı gider kendi kalemize gol atarız öyle bi takımız :honk:
:D öyle bir şey olduydu dimi yaa
umarım olursunuz bir sefercik ne diyim :)

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Şu an bunu söylemek için çok erken daha lig başlamadı ama küçük bir analiz...

Galatasaray şu an için adı geçen transferleri bitirebilirse açık ara şampiyon olabilir tabi bir de seferovicin yanına bir tane daha forvet lazım...

fener yine bildiğimiz fener her sene 10-15 tane futbolcu alır, saçma sapan transferlere para yatırır sonra lig ortasında bi cortlar taraftar ana bacı sövmeye başlar sene sonuna doğru bir kaç maç kazanır sonra da hakemler bizi doğradı der yine sorumluluğu üstünden atar. çok fazla oyuncu aldılar bilmiyorum ne yapabilirler ama yine takımları ful portekizce konuşan adamlarla doldu bir çeteleşme halinde diğer oyuncularla araları çok çabuk bozulur bu da bizim hoşumuza gider.

beşiktaştan bi cacık olmaz.

hükumet trabzonun gazını aldı daha bir süre unutsunlar şampiyonluğu.

pumpkin

Elmas Üye
dinamo kiev maçlarında ben feneri beğendim. tamam yine fahir babanın büyüsü tersine etkiye devam etti belki ama gelen brezilyalılar portekizliler iyidir iyi. sol bek geldi bakalım allah nasip ederse yıllar sonra bi santrafor da gelirse bence şampiyon olma şansı yüksek. tabi ilk yarıyı iyi tamamlamamız önemli. 6 haftalık bi ara varmış sanırım bu sene ligte. geçen fikstüre baktım gs maçı ocak 2023te sanırım yanlış hatırlamıyorsam :honk: fikstür de garip. sondan bi önceki maç ali samiyende gs derbisi, farkı açmazsa yine son maçta antepe bırakabiliriz de belli olmaz bize :honk: ama gs bizi yenemiyo uzun zamandır deplasmanda :honk: bunu da hesaba katarsak rezerv ligini değerlendirebilirsek bence bizi güzel bir sezon bekliyor, şahsen bu sene umutluyum. gerçi bizim klasikleşti her sene sezon başında şampiyonluğu ilan ediyoz, sonra ligten kopup zorla yarışa dahil oluyoruz ama bence ali koç da farkında bu sene o sene ya olacak ya da olacak başka çare kalmadı çare şampiyonluk :honk:

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
dinamo kiev maçlarında ben feneri beğendim. tamam yine fahir babanın büyüsü tersine etkiye devam etti belki ama gelen brezilyalılar portekizliler iyidir iyi. sol bek geldi bakalım allah nasip ederse yıllar sonra bi santrafor da gelirse bence şampiyon olma şansı yüksek. tabi ilk yarıyı iyi tamamlamamız önemli. 6 haftalık bi ara varmış sanırım bu sene ligte. geçen fikstüre baktım gs maçı ocak 2023te sanırım yanlış hatırlamıyorsam :honk: fikstür de garip. sondan bi önceki maç ali samiyende gs derbisi, farkı açmazsa yine son maçta antepe bırakabiliriz de belli olmaz bize :honk: ama gs bizi yenemiyo uzun zamandır deplasmanda :honk: bunu da hesaba katarsak rezerv ligini değerlendirebilirsek bence bizi güzel bir sezon bekliyor, şahsen bu sene umutluyum. gerçi bizim klasikleşti her sene sezon başında şampiyonluğu ilan ediyoz, sonra ligten kopup zorla yarışa dahil oluyoruz ama bence ali koç da farkında bu sene o sene ya olacak ya da olacak başka çare kalmadı çare şampiyonluk :honk:
ne kadar uzun zamandır yenemiyoruz?

View: https://youtu.be/yLAmKO8qs5w
şu maçtan bu yana ne kadar zaman geçti sanıyorsun acaba? aljkdasjdlkşas

Üst Alt