Pazar sabahı "western" film eşliğinde kahvaltı yaparken TRT1 izlemek.

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Çocukluğumdan beri denk geldikçe yaptığım aktivitedir. (a fistful of dollars) ve daha niceleri bana hep haftasonunu hatırlatır. Bu yüzden.
Aynı fikir de olanlara selamlar

Geçtiğimiz haftalar da ennio abimizi kaybetmemizin anısına;

Nobody

Teknik Admin
Çocukluğumdan beri denk geldikçe yaptığım aktivitedir. (a fistful of dollars) ve daha niceleri bana hep haftasonunu hatırlatır. Bu yüzden.
Aynı fikir de olanlara selamlar

Geçtiğimiz haftalar da ennio abimizi kaybetmemizin anısına;

Çocukluğum da, bende hafta sonları izlerdim. O zamanlarda tv'ler de genellikle diziler, filmler hızlıydı ama trt'de ki bu kovboy (a fistful of dollars) filmi çok durağan geçmesine rağmen, zaman zaman denk gelir izlerdim.

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Çocukluğum da, bende hafta sonları izlerdim. O zamanlarda tv'ler de genellikle diziler, filmler hızlıydı ama trt'de ki bu kovboy (a fistful of dollars) filmi çok durağan geçmesine rağmen, zaman zaman denk gelir izlerdim.
Kült bir örnek verdim sadece ama geneli güzeldir. Zaten o film "The good The Bad And The Ugly" filminin öncesini anlatıyor. Pazar sabahları hala western filmler var. Mesela Geçen pazaar"Magnificent Seven" Muhteşem yedili 1960 versiyonu vardı.

Nobody

Teknik Admin
Kült bir örnek verdim sadece ama geneli güzeldir. Zaten o film "The good The Bad And The Ugly" filminin öncesini anlatıyor. Pazar sabahları hala western filmler var. Mesela Geçen pazaar"Magnificent Seven" Muhteşem yedili 1960 versiyonu vardı.
Artık eskisi kadar vaktim olmuyor ne yazik ki, ve tv izlemiyorum. O alışkanlık artık tarih oldu bende. Aslına bakacak olursak 6-7 yıldır tv de haberlere bile bakmıyorum. ama aklıma geldikçe internet üzerinden izliyorum. western filmlerinin değişik bir ambiyans i var gerçekten.

scope

Bronz Üye
her pazar bunlara nasil maruz kaldiysam Deadwood gibi diziler izliyorum diger turler tat vermiyor

Üst Alt