Promete

Uzaklaştırıldı
Türk öpücüğü yokki :/ öpüsme es geçiliyor galiba bizde..
İbrahim Tatlıses öpücüğünü küçümsememek lazım 😊 Bu zamana kadar marka olmadıysa hep dış güçlerin suçu! İbo german olsaydı marka olurdu😉

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
öpüşerek zayiflamayan da ne bileyim fjdjfjsjrbf

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Öpeşemediniz gitti benim önerim var forumlarda yılbaşı çekilişleri olur yeni yıl geldiğinde hala öpeşemeyenler varsa yönetim kura yolu ile eşlesin öpüşsünler konu kilit olsun

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Aç karnına mı olmalı

simbat

Gümüş Üye
Yoğun duyguları ifade etmenin en güzel yolu olan öpüşmek, cinselliğin de vazgeçilmez unsuru. Hem zevk veren hem de iyi hissettiren öpüşmenin sağlığımıza olan faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız!

Ekli dosyayı görüntüle 4464
Gerçek bir Fransız öpücüğü, yüzün tüm kaslarını çalıştırıyor. Bu kasların bazıları ise daha genç ve mutlu görünmeyi sağlıyor. "Fransız öpücüğü nedir?" diye soranlara; Fransız öpücüğü, dudaklardan çok dilin kullanıldığı bir öpüşme şeklidir.

Öpüşmek, kilo vermeye de yardımcı oluyor. Tutkulu bir öpüşme sırasında metabolizma hızlanıyor, vücutta kalori yakımı artıyor.

İyi bir öpücük, şeker yakmaya yardım ediyor. Öpüşmek ve öpüşme sırasında hissedilen duygular daha güçlü hissetmeye ve ömrün uzamasına yardımcı oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 4465

Öpüşmek, şehvetli bir meditasyondur. Sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Dudakların üzerindeki reseptörler inanılmazdır. Cinsel organlar bile dudakların sahip olduğu duyarlılığa sahip değillerdir.

Öpüşme sırasında salgılanan fazla tükürük, dişlerinizdeki bakterileri temizleyerek, ağız plaklarının parçalanmasına yardımcı olabiliyor
Genellikle cok opulen zayiflar. Ben exelde hesapladim. 100.000 opucukte 1 gr zayiflaniyor

simbat

Gümüş Üye
Öpeşemediniz gitti benim önerim var forumlarda yılbaşı çekilişleri olur yeni yıl geldiğinde hala öpeşemeyenler varsa yönetim kura yolu ile eşlesin öpüşsünler konu kilit olsun
Guzel fikir ama is basa dusunce tirşssssss

Es1967

Altın Üye
Öpüşmek zayıflatmaz.
Ayrıca zaman kaybıdır

Üst Alt