Nostalji: 2009 Yılında Kurduğum ve Sonrasında Kapattığım Forum Sitem

Merhabalar,

vitaminsiz•com internet sitemi 2009 yılında kurmuştum ve bayağı özenmiştim (bana göre kitap gibi duruyordu site) Archive üzerinden öyle göz gezdireyim derken biraz duygulanmadım değil. Sizce sitenin tasarımını nasıl yapmışım? vBulletin 3.8x default temaydı. O dönem esinlendiğim bir platform var diye hatırlıyorum fakat ismi aklıma gelmiyor, geldiğinde paylaşacağım.

2hesc7i.png

hg09lp7.png

jxdwyb4.png

i1are2x.png

5xmw3s9.png

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Vay be, bende de var böyle bir iki resim. Aynı şekilde archive üzerinden almıştım görüntüleri. İnsan duygulanıyor tabi, özelliklede eski arkadaşları ve ortamı özlüyorsun. Tema ana sayfasında renkler, yukardaki menü butonları ve footer haricinde çok oynamamışsın sanırım hocam. Güzel, eskilerin efsane sistemi vb 3.8. Doğrusu hala vazgeçemeyen birçok insan var. Ben smfciyim, bende atarım zamanında kızımın adına yaptığım temanın resimlerini.

Eros

Gümüş Üye
Merhabalar,

vitaminsiz•com internet sitemi 2009 yılında kurmuştum ve bayağı özenmiştim (bana göre kitap gibi duruyordu site) Archive üzerinden öyle göz gezdireyim derken biraz duygulanmadım değil. Sizce sitenin tasarımını nasıl yapmışım? vBulletin 3.8x default temaydı. O dönem esinlendiğim bir platform var diye hatırlıyorum fakat ismi aklıma gelmiyor, geldiğinde paylaşacağım.

2hesc7i.png

hg09lp7.png

jxdwyb4.png

i1are2x.png

5xmw3s9.png
Çok güzel isim bulmuşsun. Eğlenceli gırgır mekan mıydı?

Alice

Gümüş Üye
Logonuzdaki karakter ağzı köpürmüş kuş mu? Sakallı canavar mı?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Sevimli canavarın korkunçmuş... 2013'ten sonra bisiklet ve doğaya mı verdin kendini

Teşekkür ederim arkadaşlar değerli yorumlarınızdan dolayı, maskotu yakın bir arkadaşım çizmişti :D

Siteyi 2013 yılında dolar olarak satışa çıkarttım, İngiltere'de birisi 20 bitcoin teklif etmişti. Ben de; hocam kripto para falan anlamam, bana paypal üzerinden gönderin tutarı ticaretimizi gerçekleştirelim demiştim, projeyi öyle devir etmiştim.

Şu an 1 bitcoin 2 milyonun üzerinde :) tabii kimse bilemezdi bu denli yükseleceğini ama bir ihtimal alıp unutsaydım şu an forumsal'a kilo kilo pastırma ısmarlardım :D

Üst Alt