Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Netflix aboneleri içerisinde şifre paylaşan yaklaşık 100 milyon kişi olduğu tahmin ediliyor ve artık firma buna bir son vermek niyetinde. Ücretli şifre paylaşımını test eden firma ücretsiz olanların peşine düşüyor.

Netflix şifre paylaşanlar dikkat!​

Aynı ev dışına şifrelerin çıkarılmasını istemeyen Netflix bir yol haritası üzerinde çalışıyor. Kaynaklara göre 2022 yılı bitmeden şifrelerini paylaşanlar tespit edilmeye başlanacak.

Aylık 2$-3$ ekstra ödeme ile şifre paylaşımı projesi bir kaç ülkede test ediliyor ve ilk geri dönüşler çok olumlu. Firma ücretsiz paylaşımları engelleyerek ücretli şifre paylaşımını yaygınlaştırmayı planlıyor.Bir kullanıcı adı ve şifrenin aynı ev dışındaki farklı lokasyonlarda kullanılıp kullanılmadığını tespit edecek Netflix, faaliyet gösterdiği her pazara bunu uygulayacak. Böylece toplam 221 milyon abonenin daha da üzerine çıkılacak ve mali tablolarda beklenen abone kayıplarının da en azından kâğıt üzerinde önüne geçilmiş olacak.

alcatraz

🍻
Moderatör
ne değerli platformunuz varmış lan.
yıllardır üyeydim gecen ay iptal ettirdim. zaten ekip izlemiyor adam akıllı. bi de saçma sapan şeyler çıkınca bende çıktım. yaşasın hdfilmcehennemi aldsksl

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
İnsanlar üyeliklerini iptal ettirdiği için bu yola başvurmuşlar, zaten pahalı ve kalitesiz içeriklerin artmasından dolayı insanlar bari 3-4 kişi izleyelim o zaman çok önemli olmaz kafasıyla birlikte alıyorlar bunlarda üyelik paylaşımının peşine düşüyor... E kardeşim daha çok üye kaybetmeyecek misiniz? zaten herhangi bir netflix içeriğinin internete düşme süresi 1 saat sürüyor, netflixe geldiği an internete düşüyor.

• Beğen
Tepkiler: CaT

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bize sahte netflix şifresi almayı öğretir misin @SpartaKürd

Bunun illegal yolları yok mu

Üst Alt