Mükemmel İlişkinizi Nasıl Mahvedersiniz?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kıskanılası derece mükemmel giden bir ilişkiniz var peki bu ilişkiyi nasıl mı mahvedersiniz tüm
İpuçlarıyla Mehmet Coşkundeniz kaleme almıştır

Screenshot_20230529_151221_com.opera.browser_edit_34144365826039.jpg

1- Sürekli alıngan olun. Söylediği her şeyi ters anlayın. Bu yüzden sık sık kavga çıkarın.

2- Sadece bu yüzden değil her konuda kavga çıkarın. Her kavganın sonunda küsün, birkaç gün konuşmayın. Hatta “Bitti bu iş” deyip ayrılın.

3- Kavgalar sırasında ağzınıza geleni söyleyin. Hakaret edin, onu aşağılayın, ne kadar işe yaramaz olduğunu söyleyin.

4- Kavgaları sadece yalnızken değil, arkadaşlarınızın önünde de yapın. Herkes buna tanık olsun. Arkadaşlarınızla her buluşmanız olaylı bitsin.

5- Zırt pırt, “Ne olacağız biz? Bu ilişkinin sonu nereye gidiyor?” diye sorun. Cevap vermezse üstüne üstüne gidin. Buna rağmen susuyorsa “Zaten sen beni hiç sevmedin ki” deyin.

6- Sevgisini de sürekli sorgulayın. Her bulduğunuz fırsatta “Beni seviyor musun?” diye sorun. “Seni seviyorum” diye cevap verse bile “İnanmıyorum” deyin.

7- Kıskançlık konusunda elinize kimse su dökemesin. Göz açtırmayın, dışarı çıkmasına hatta pencereden bakmasına bile izin vermeyin.

8- Arkadaşlarıyla görüştürmeyin, yalnız başına bir yere gittiğinde kızın, bağırın, ayrılmakla tehdit edin.

9- Eski sevgililerinizle “Ama biz arkadaş kalmayı başardık” diyerek görüşmeye devam edin, mesajlaşın, telefonlaşın.

10- Önemli günleri hatırlamayın, hasta olduğunda aramayın, size ihtiyacı olduğunda “Şimdi gelemem” deyip yalnız bırakın.

11- Telefonlarını karıştırın, e-mail, Facebook, Twitter şifrelerini kırın, girin, bakın, üstelik bir de bunları yaparken yakalanın.

12- Kadınsanız annesi gibi, erkekseniz babası gibi davranın. Ona sürekli “Sen tek başına hiçbir şey yapamazsın” mesajı verin, kendine güvenini yok edin.

13- Gün içinde bir, en fazla iki kez arayın. Aradığınızda da “N’aber?” diye sorun, konuşacak bir şey bulamayın, susun.

14- O konuşurken dinlemeyin, hatta sözünü kesin. Siz konuşurken dinlemiyorsa “Zaten hep böyle yapıyorsun” deyip kavgayı başlatın. Ve tabii 2. maddeyi uygulayın.

15- Her tartışmanızda konuyu eski meselelere getirin. Yine onu suçlayın, haklılığınızı kanıtlamaya çalışın.

16- Her randevunuza gecikin. Bahaneniz hep “Trafik, iş, aile” olsun. Geciktiğiniz halde özür bile dilemeyin.

17- Eski sevgilileriyle kendinizi kıyaslayın. Onu da kıyaslama yapmaya zorlayın. “Onu mu çok sevdin, beni mi?” diye sorun.

18- Arkadaşlarını, ailesini, akrabalarını kıyasıya eleştirin. Onun çevresini ona kötüleyin.

19- Eğitimiyle, bilgisiyle, kültürüyle dalga geçin.

20- Bunlara rağmen hâlâ terk edilmediyseniz aldatın ve bilerek yakalanın. Tebrikler, düzgün ilişkinizi mahvettiniz. Darısı diğer ilişkilerinizin başına

Mehmet Coşkundeniz

• Sırıt
Tepkiler: CaT

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Boş verin umursamaz olun

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
ben her zaman bi şekilde bulurum bi yolunu :misshonk:

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
- Sevgisini de sürekli sorgulayın. Her bulduğunuz fırsatta “Beni seviyor musun?” diye sorun. “Seni seviyorum” diye cevap verse bile “İnanmıyorum” deyin.
bak bu efsane , hazır sende inanmıyorken , inançsızlığın hakkını vermek gerek

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Çocuklara sorulan;
- Anneni mi daha çok seviyorsun? Babanı mı daha çok seviyorsun?

Sorusuyla kapışır.
Zaten bunu yapan çocuk olan yetişkin gibi birşey oluyor sanki hı?

• Wow
Tepkiler: -a-

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Hepiniz de ne kadar sevildiğinizi öğrenmek istersiniz aslında

-a-

Altın Üye
Zaten bunu yapan çocuk olan yetişkin gibi birşey oluyor sanki hı?
4 defa okudum cümleyi, 5. okumada kavradım :) Şekerim düştü sanırım bu saatte.
Şekerimin düştüğünü hissetmiş olmalılarki üzümlü, cevizli, ve mısır gevrekli kurabiye geldi. Yapıyorlar bu sporu.

Evet onu yapanın zeka seviyesi anaokulana ay farkından dolayı gidememiş, direkt ilköğretim birinci sınıftan başlamış ama sınıfı her yıl geçmesine rağmen zekası orada tutsak kalmış kişi veya kişiler. :)

CaT

🎈
Board Admin
Ortaokulda ben yaptım. Sen yapmadın mi🤭🤭

He orta okuldaaa... yaa gençken yapilir öyle seyler 😋

Yok galiba hep cevabindan korktum, ama bi cocukla tanismistim üç arkadas oturuyorduk beni sürekli eski sevgilisiyle kiyasladi, arkadasiyla bakıştık.. dedimki, istersen ben gideyim o gelsin sjsjjs okadar🤪

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
4 defa okudum cümleyi, 5. okumada kavradım :) Şekerim düştü sanırım bu saatte.
Şekerimin düştüğünü hissetmiş olmalılarki üzümlü, cevizli, ve mısır gevrekli kurabiye geldi. Yapıyorlar bu sporu.

Evet onu yapanın zeka seviyesi anaokulana ay farkından dolayı gidememiş, direkt ilköğretim birinci sınıftan başlamış ama sınıfı her yıl geçmesine rağmen zekası orada tutsak kalmış kişi veya kişiler. :)
Anlaşılmaz cümle kurduğum bu kadar güzel tarif edilir:))

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
He orta okuldaaa... yaa gençken yapilir öyle seyler 😋

Yok galiba hep cevabindan korktum, ama bi cocukla tanismistim üç arkadas oturuyorduk beni sürekli eski sevgilisiyle kiyasladi, arkadasiyla bakıştık.. dedimki, istersen ben gideyim o gelsin sjsjjs okadar🤪
Ortaokulda mı?

Aforizma

Bronz Üye
mükemmel ilişki yoktur henüz mahvedilmemiş ilişki vardır alksda

Üst Alt