Mide Ağrısının Altından Deodorant Şişesi Çıktı

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
İran’ın başkentindeki Tahran Üniversitesi Hastanesi’nin acil servisine giden 30 yaşındaki bir adam karın ağrısı çektiğini ve büyük bir acı içerisinde olduğunu söyledi.

Durumu inceleyen doktorlar herhangi bir kanama ya da kesik olmadığı için genç adama röntgen çektirdi. Röntgen sonuçlarını inceleyen bilim insanları ise resmen şaşkına döndü. Adamın anüsünden içeri bir deodorant şişesi sokulduğunu ve röntgende şişenin iç organlara dayandığı görülüyor.

Yaşadığı acı ve ağrı sebebiyle oturamadığını söyleyen adamın sağlık durumunu inceleyen doktorlar harekete geçti.

Screenshot_20230530_104955_com.android.gallery3d_edit_84886655792775.jpg

Hemen ameliyat kararı alan doktorlar, adamın karnını keserek büyük boy deodorant şişesini aldı. Operasyonun iki saat sürdüğü belirtilirken, deodorant kutusunun nasıl girdiği ise açıklanmadı. İsmi açıklanmayan hastanın vakası “Visual Journal of Emergency Medicine” isimli tıp dergisinde yer aldı.

KUTUYU CİNSEL TATMİN İÇİN KULLANMIŞ

Sağlık durumu iyi olan adamın iç organlarında ve iskelet yapısında da bir hasar olmadığı kayıtlara geçti. Tıp dergisindeki raporda 30 yaşındaki adamın ameliyattan sonra bir gün hastanede kaldığı ve ertesi gün taburcu edildiği belirtildi.

Raporda, adamın cinsel tatmin için bu kutuyu kullandığının altı çizildi. 30 yaşındaki adamın taburcu edilmeden önce bir psikiyatr ile görüştüğü de açıklandı.

velevki

🎈
Altın Üye
Şaka gibi.. (şaşkın emoji)

Civciv

~Lafügüzaf~
Bronz Üye
Hzksjskxjskej gülmemek için kendimi zor falan tutmuyorum, gülmekten çatlicam şuan djslfkslfksşslf

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Oysa ben kapağının olmamasına üzüldüm bir şeyler tam olmayınca rahatsız hissediyorum

• Sırıt
Tepkiler: -a-

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Deodorant kutusunun nasıl girdiği ise açıklanmadı derken? Baya anüsten girmiş işte. Neyse kesin başka manası vardır. Ben başka konuya geçiyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Deodorant kutusunun nasıl girdiği ise açıklanmadı derken? Baya anüsten girmiş işte. Neyse kesin başka manası vardır. Ben başka konuya geçiyorum.
O eylem nasıl gerçekleşmişin cevabına dair şeyler sanirim ama bir de @-a- ya soralım onu kafa zehir gibi anlayamadığımız cümleleri de anlıyor

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Geniş olunca denemek istedi sanırım

-a-

Altın Üye
O eylem nasıl gerçekleşmişin cevabına dair şeyler sanirim ama bir de @-a- ya soralım onu kafa zehir gibi anlayamadığımız cümleleri de anlıyor
Eylem ile ilgili "abilamız" açıklama yapmış zaten. "Cinsel tatmin" için kullanılmış.
Bunu açıklamış ama ismini açıklamamış. Yaptığı eylemden değil de, isminden utanmış demekki abilamız.

Bu haberdeki gibi deodorant üzerinde farklı bir kimyasal madde kalıntısı olabilir.

Aşağıdaki olayda, 43 yaşındaki karpuz satıcısı SA, haberin sol tarafındaki abla mı? 😒

A06ZzsACUAEEyMT.jpg

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Demek ki onun da ayaği kaymış @Lotus
Sevgili @-a- yine akıllara ur gibi saplanan sorularımızı içtenlikle ve %100 doğru bilgi ile aydınlattığın için teşekkür ederiz

Deodorantın rızası varmış adamın yokmuş ya da adamın rızası var deodorantın yokmuş

-a-

Altın Üye
Demek ki onun da ayaği kaymış @Lotus
Sevgili @-a- yine akıllara ur gibi saplanan sorularımızı içtenlikle ve %100 doğru bilgi ile aydınlattığın için teşekkür ederiz

Deodorantın rızası varmış adamın yokmuş ya da adamın rızası var deodorantın yokmuş
Rica ederim sevgili @Chen
Bilgi paylaştıkça çoğalır. Engin bilgi deryamdan katreler sunabiliyorsam ne mutlu bana. 😂

İnşallah deodorant bitmiştir eylem öncesinde.

CaT

🎈
Board Admin
Dalga gecmeyin arkadaslar, yanlışlıkla aldattim diyen erkek oluyorda ayagi kayip şişe seapan olamıyor mu yaaani?

• sigara
Tepkiler: -a-

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Dalga gecmeyin arkadaslar, yanlışlıkla aldattim diyen erkek oluyorda ayagi kayip şişe seapan olamıyor mu yaaani?
Olur tabii adamın biri ayağı kayınca tank mermisine düşmüştü

Üst Alt