MicroAggression

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Canım o benim ya.

twerk:

Bel far niente

Altın Üye
Bana küsmüş : (

ENDERGROUND

AMK MERTİ
arkadaşlar bu adama güvenmeyin hepinizi kandırıyor sadece bu kadarını açıklayabilirim mesajlarımı silip istediği gibi düzenliyor help

Edit: kendime sayıyor gibi olmuşum malum şahıs [bel far]

Bel far niente

Altın Üye
ifşalamasana lan mk enderi.

ENDERGROUND

AMK MERTİ
Git lan burdan burası benim başlığım kadın arkadaşlar buyurun çekinmeyin

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Inşallah konuşup, tanışacağım, daha müsait olup çok zaman ayırmak için bekliyorum.

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
bi önceki forumda nickini gördüm, bellofar'dan çok duydum, her konuşmada micro da micro diyor, aşık galiba... bi de gözlerimin önünde dc'de konuşuyorlar, olsun.
bello'nun gözbebeği diyebilirim, gerisini bilmiyorum.

ENDERGROUND

AMK MERTİ
Inşallah konuşup, tanışacağım, daha müsait olup çok zaman ayırmak için bekliyorum.
Asla pişman olmayacaksınız merak etmeyin hizmette sınır tanımıyoruz ben de bazen kendime soruyorum birini tanımak için bir ömür yeter mi?

Hüma

Limonlu dondurma. 🍦
Gümüş Üye
Asla pişman olmayacaksınız merak etmeyin hizmette sınır tanımıyoruz ben de bazen kendime soruyorum birini tanımak için bir ömür yeter mi?
Çiğköfte partisine davet ederiz belki birbirimizi. Fesatlık yapıp hizmette sınır tanımıyorum sözünü istediğim yerlere çekmeyeceğim. ×d Sana şefkatli davranma kararı aldım, adından ötürü. Saf ve temiz bir kişilik olduğunu düşünüyorum. 🍋

ENDERGROUND

AMK MERTİ
bi önceki forumda nickini gördüm, bellofar'dan çok duydum, her konuşmada micro da micro diyor, aşık galiba... bi de gözlerimin önünde dc'de konuşuyorlar, olsun.
bello'nun gözbebeği diyebilirim, gerisini bilmiyorum.
Hanımefendi kendisini henüz affetmedim rica etsem iletir misiniz

Bel far niente

Altın Üye
Oyunlar aslında çok güzel dostluklara fırsat sunan ortamlar sağlıyor, Ender kardeşimle de bu şekilde bir oyun üzerinden tanıştık yıllar yıllar önce sene bin dokuz yüzzzzzzzzzzz çift sıfırlı yıllar o kadar eski işte bizim Klan o zamanlar tabi bütün oyunun gözdesi, herkesin kapısında süründüğü çoğunun içeri giremediği bir ortam neyse bir gün kapımız yine çalmış kapıda bu Ender dedim;
B2mgpimIcAAFEf4.jpg

neyse gel zaman git zaman muhabbetimizin sadece oyunda değil çoğu noktada tuttuğunu gördükçe dostluğumuz sadece orayla sınırlı kalmadı uzun yıllar süren ve umarım sürmeye de devam edecek güzel bir dostluğumuz oldu kendisiyle, istanbul'da oturmasına rağmen defalarca buluşup eğlencenin dibine vurduğumuz zamanlar oldu kendisiyle ramazan ayında oruç olmamıza rağmen karşımızda şu şekil etleri gömmüşlüğü vardır;

hqdefault.jpg

velhasıl kendisi çok sevdiğim, saydığım varlığına alıştığım güzel bir dostumdur, kendim için ne istiyorsam iki katını onun için isterim... Bir ben var, benden öte... asşkldjasdkljas

Bel far niente

Altın Üye
Şu profesyonel E-Spor takımı ve o senenin S2 şampiyonu dp yi nasıl tokatladığımızın fotoğrafını da şuraya bırakayım;

892670_195643450559324_885684915_o.jpg

böyle tokatladık çünkü en profesyonel bendim...

ENDERGROUND

AMK MERTİ
Oyunlar aslında çok güzel dostluklara fırsat sunan ortamlar sağlıyor, Ender kardeşimle de bu şekilde bir oyun üzerinden tanıştık yıllar yıllar önce sene bin dokuz yüzzzzzzzzzzz çift sıfırlı yıllar o kadar eski işte bizim Klan o zamanlar tabi bütün oyunun gözdesi, herkesin kapısında süründüğü çoğunun içeri giremediği bir ortam neyse bir gün kapımız yine çalmış kapıda bu Ender dedim;
B2mgpimIcAAFEf4.jpg

neyse gel zaman git zaman muhabbetimizin sadece oyunda değil çoğu noktada tuttuğunu gördükçe dostluğumuz sadece orayla sınırlı kalmadı uzun yıllar süren ve umarım sürmeye de devam edecek güzel bir dostluğumuz oldu kendisiyle, istanbul'da oturmasına rağmen defalarca buluşup eğlencenin dibine vurduğumuz zamanlar oldu kendisiyle ramazan ayında oruç olmamıza rağmen karşımızda şu şekil etleri gömmüşlüğü vardır;

hqdefault.jpg

velhasıl kendisi çok sevdiğim, saydığım varlığına alıştığım güzel bir dostumdur, kendim için ne istiyorsam iki katını onun için isterim... Bir ben var, benden öte... asşkldjasdkljas
ben sana hep hayrandım <3

ENDERGROUND

AMK MERTİ
Şuraya da not düşeyim misafir olarak gidip bulaşıkları yıkayan gece film için alınan cipsi saklayıp tek başına yiyen bir şerefsiz he bide jenga da iyiymiş diye duyduk

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Üst Alt