Genel Forum Payla覺m Sitesi - Forumsa, Forumsal! Ho geldiniz!

T羹m 繹zelliklerimize erimek i癟in imdi bize kat覺l覺n. Kaydolduktan ve giri yapt覺ktan sonra, reklamlar g繹r羹nmez, konu oluturabilir, mevcut konulara yan覺t g繹nderebilir, dier 羹yelerimize itibar kazand覺rabilir, kendi 繹zel mesajlar覺n覺z覺 alabilir ve 癟ok daha fazlas覺n覺 yapabilirsiniz. Ayr覺ca h覺zl覺 ve tamamen 羹cretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

nunu

G羹m羹 ye
Kat覺l覺m
7 Eki 2022
Tepki puan覺
697

Hemen hemen her sabah ie giderken ay覺lmak i癟in dinlerdim.. Hey gidi

Xasthur

漈睬lasphemous漈
Y繹netici
Kat覺l覺m
1 Mar 2020
Tepki puan覺
485
Ben bu ark覺y覺 nas覺l ka癟覺rm覺覺m ki
Baya iyi a覺rd覺m
Pek bilinmeyen ve herkesce dinlenmeyen bir alt t羹r;
D.s.b.m depressive suicidal black metal
Onunda alt t羹rleri var. Atmosperhic ve doom metal olarak. Konusunu a癟覺cam asl覺nda bir ara da ne zaman hep acicam diyorum.
Austere eski ismiyle Woods of desolation grubunun devam覺...

Bu arada konuyu oyunlardan ta覺d覺m @nunu

Son d羹zenleme:

nunu

G羹m羹 ye
Kat覺l覺m
7 Eki 2022
Tepki puan覺
697
Pek bilinmeyen ve herkesce dinlenmeyen bir alt t羹r;
D.s.b.m depressive suicidal black metal
Onunda alt t羹rleri var. Atmosperhic ve doom metal olarak. Konusunu a癟覺cam asl覺nda bir ara da ne zaman hep acicam diyorum.
Austere eski ismiyle Woods of desolation grubunun devam覺...

Bu arada konuyu oyunlardan ta覺d覺m @nunu

Dinlerken ac覺 癟ekiyorsun. Eskiden moralim bozukken dinlerdim bu tarz harici dinlemek benim i癟in zor. Durduk yere bir ton derdin varm覺 gibi hissettiriyor.
D羹n dinlerken de g繹s羹m a覺rd覺. Sana bir ark覺 atacakt覺m. Dedim imdi onuda dinleyemem.不
Bununda m羹zii ac覺 癟ekiyor.

nunu

G羹m羹 ye
Kat覺l覺m
7 Eki 2022
Tepki puan覺
697
Konuyu nereye a癟aca覺m覺 bilemedim dier m羹zik payla覺m konular覺na bak覺p a癟t覺m. D羹zelttiin i癟in saol

Xasthur

漈睬lasphemous漈
Y繹netici
Kat覺l覺m
1 Mar 2020
Tepki puan覺
485
Dinlerken ac覺 癟ekiyorsun. Eskiden moralim bozukken dinlerdim bu tarz harici dinlemek benim i癟in zor. Durduk yere bir ton derdin varm覺 gibi hissettiriyor.
D羹n dinlerken de g繹s羹m a覺rd覺. Sana bir ark覺 atacakt覺m. Dedim imdi onuda dinleyemem.不
Bununda m羹zii ac覺 癟ekiyor.

Bu adam norvegian black metalin babalar覺ndan eski mayhem grubunun basc覺s覺 varg vikernes. Mayhem grubundan bir arkada覺n覺 繹ld羹rd羹羹 i癟in hapis yat覺yor ama tam bir m羹ik dehas覺d覺r. Kendisi folk metal yapar ve s覺k覺 bir pagand覺r. Hapisanede dahi synth yani dungeon dediimiz t羹r羹n 繹nc羹l羹羹n羹 yapm覺 birisi. Hapisaneden 癟覺kt覺ktan sonra 癟覺kard覺覺 album ve ark覺lar覺nda eski pagan mistik mitolojisini ilemitir ark覺lar覺nda. Art覺k black metal yapmayan norve癟in ormanlar覺nda 3 癟ocuu ile pastoral 癟al覺malar yapan yal覺 bir aile babas覺 u alb羹m羹n羹 deilde t羹m alb羹m羹n羹 dinle diyebileceim say覺l覺 adamlardan.

buda en bilinen par癟as覺d覺r;

nunu

G羹m羹 ye
Kat覺l覺m
7 Eki 2022
Tepki puan覺
697
Bu adam norvegian black metalin babalar覺ndan eski mayhem grubunun basc覺s覺 varg vikernes. Mayhem grubundan bir arkada覺n覺 繹ld羹rd羹羹 i癟in hapis yat覺yor ama tam bir m羹ik dehas覺d覺r. Kendisi folk metal yapar ve s覺k覺 bir pagand覺r. Hapisanede dahi synth yani dungeon dediimiz t羹r羹n 繹nc羹l羹羹n羹 yapm覺 birisi. Hapisaneden 癟覺kt覺ktan sonra 癟覺kard覺覺 album ve ark覺lar覺nda eski pagan mistik mitolojisini ilemitir ark覺lar覺nda. Art覺k black metal yapmayan norve癟in ormanlar覺nda 3 癟ocuu ile pastoral 癟al覺malar yapan yal覺 bir aile babas覺 u alb羹m羹n羹 deilde t羹m alb羹m羹n羹 dinle diyebileceim say覺l覺 adamlardan.

buda en bilinen par癟as覺d覺r;

Burzum un bir tek bu ark覺s覺n覺 dinlerdim. Sen benden daha fanatik 癟覺kt覺n.不
Bence metalin en dip ark覺lar覺 bunlar herkesin kafa kald覺rmaz.
En s覺k dinlediin metal tarz覺 ne?

Xasthur

漈睬lasphemous漈
Y繹netici
Kat覺l覺m
1 Mar 2020
Tepki puan覺
485
Burzum un bir tek bu ark覺s覺n覺 dinlerdim. Sen benden daha fanatik 癟覺kt覺n.不
Bence metalin en dip ark覺lar覺 bunlar herkesin kafa kald覺rmaz.
En s覺k dinlediin metal tarz覺 ne?
ben 癟ocukluumdan beri dinlerim hatta bizzat 癟alar覺m m羹zisyenim zaten , fanatizmden ziyade bu tarz ile b羹y羹d羹m. 94 metallica konserini abilerimin omuzlar覺nda bizzat dinlemi bir nesilim o zaman boyum sahneyi g繹rmeye yetmiyordu hesap et art覺k
Trash metal ile balad覺m herkes gibi metallica , kreator ,iron maiden
Esasen black metal ve alt kategorileridir hatta 繹yle bir konu a癟m覺t覺m yar覺m saat 繹nce;
https://www.forumsal.org/konu/nedir-bu-d-s-b-m-allasen.7644/

nunu

G羹m羹 ye
Kat覺l覺m
7 Eki 2022
Tepki puan覺
697

D.s.b.m. s覺k sinlediim att覺覺m 2 par癟a var. Dinleyip denediim 癟ok par癟a oldu ama bu iki ark覺 bende kald覺.
Sen daha ilgili duruyorsun bu t羹rle bu y羹zden bunu da biliyorsundur diye d羹羹n羹yorum.
Senin att覺klar覺n覺 pc ge癟ince dinleyeceim. u an kedi uyutuyorum.不 Esir al覺nd覺m.

nunu

G羹m羹 ye
Kat覺l覺m
7 Eki 2022
Tepki puan覺
697
ben 癟ocukluumdan beri dinlerim hatta bizzat 癟alar覺m m羹zisyenim zaten , fanatizmden ziyade bu tarz ile b羹y羹d羹m. 94 metallica konserini abilerimin omuzlar覺nda bizzat dinlemi bir nesilim o zaman boyum sahneyi g繹rmeye yetmiyordu hesap et art覺k
Trash metal ile balad覺m herkes gibi metallica , kreator ,iron maiden
Esasen black metal ve alt kategorileridir hatta 繹yle bir konu a癟m覺t覺m yar覺m saat 繹nce;
https://www.forumsal.org/konu/nedir-bu-d-s-b-m-allasen.7644/
Benim 癟evremde 1 arkada覺m bile yoktu. Tamamen ans eseri h.i.m. grubunun bir ark覺s覺n覺 dinledim. yle tan覺t覺m ve hayat覺mda kald覺. Dolab覺m full siyah s羹rekli metal dinlerken tektim.
ansl覺 buluyorum seni bana s羹rekli satanist misin diye aptalca sorular soran insanlar vard覺. Komiklerdi 不

Xasthur

漈睬lasphemous漈
Y繹netici
Kat覺l覺m
1 Mar 2020
Tepki puan覺
485
Benim 癟evremde 1 arkada覺m bile yoktu. Tamamen ans eseri h.i.m. grubunun bir ark覺s覺n覺 dinledim. yle tan覺t覺m ve hayat覺mda kald覺. Dolab覺m full siyah s羹rekli metal dinlerken tektim.
ansl覺 buluyorum seni bana s羹rekli satanist misin diye aptalca sorular soran insanlar vard覺. Komiklerdi 不
yok benim de 繹yle ortam覺m yoktu yetikin olana kadar , 癟ou cocukluk arkada覺m dinlemezdi bile satanistmisin sorusunu hala soran var 癟羹nk羹 m羹zik tarz覺 biraz ona meilli tabi hepsi i癟in ge癟erli deil. imdi metallica solisti james hetfield bir katolik ama bunu onlara anlatamass覺n.

st Alt