Mesut Özil'den Burak Yılmaz'a cevap

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Mesut Özil'den Burak Yılmaz'a cevap​

Mesut Özil'e Burak Yılmaz'ın sözleri hatırlatılınca Ali Koç, araya girerek 'cevap verme' uyarısı yaptı

Fenerbahçe'nin yıldız transferi Mesut Özil'in imza töreni, büyük bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Törende Takvim gazetesinden Osman Cengiz, Burak Yılmaz'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamaları hatırlatarak "Duydun mu? Bilgi aldın mı? Bununla ilgili söylemek istediği bir şeyler var mı?" diye sordu.

ALİ KOÇ: HEP OLUMSUZ ŞEYLERİ YAZAN BİR MECRA, SEN ÖBÜRÜNE CEVAP VER​

Bu soru üzerine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç araya girdi ve "Bu mecra Fenerbahçe'ye pek olumlu bakmayan bir mecra. Hep olumsuz şeyleri yazan bir mecra. Sorunun tonunda da o var. Burak Yılmaz'la ilgili ben cevap verdim. Sen istersen öbürüne cevap ver." dedi

KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM"​

Mesut Özil, Ali Koç'un bu uyarısına rağmen Burak Yılmaz'a şu ifadelerle yanıt verdi: "Burak kardeşimize gelirsek; ona başarılar diliyorum. İnşallah en güzel şekilde kendisini sahada temsil eder, Türkiye'yi temsil eder. Başarılar diliyorum."

mesut_3699.jpg

dffggf_8129.jpg

Karantina

Gümüş Üye
Ben hakikaten deepfake muhabbeti falan sandım , yazık günah gerçekmiş adamı ne hale sokmuşlar bune vizyonsuzluktur 😂😂

CaT

🎈
Board Admin
O amine ile evlenmeyecekti qhdksvsks

Üst Alt