Melis Sezen yine dansıyla gündemde

Cherry

Platin Üye
Melis Sezen danslarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyuncu son olarak sosyal medya hesabından Dubai'de kum üzerinde dans ettiği anları paylaşınca gündem oldu.

View: https://www.dailymotion.com/video/x8rlg7s

'Sadakatsiz' dizisinde canlandırdığı 'Derin' karakteriyle yıldızı parlayan Melis Sezen Instagram hesabından paylaştığı ilginç dans videoları serisine bir yenisini daha ekledi ve bu sefer gösterisini gittiği Dubai kumlarında yaptı.

instagram-melisssezen-stories-3283070234754728671jpg-3iHAXSctJU_Etx50djPSCA.jpg

İlginç bir şarkı eşliğinde kendini kumlara atan Sezen'in mistik dans performansı sosyal medyada gündem oldu.

Oyuncuya sosyal medyada "Her seferinde şaşırtıyor", "Hayatı sorgulattı", "Hiç olmuş mu şimdi?", "Biz ne izledik" gibi binlerce yorum yapıldı.

Melis Sezen daha önce de evinde dans ettiği anları paylaşmış ve çok konuşulmuştu.

FORMUNU DANS ETMEYE BORÇU

Sezen, verdiği bir röportajda da formunu dans etmeye borçlu olduğunu söylemişti:

"Spor olarak dans etmeyi daha çok seviyorum. Salsa, bachata ve tango yapıyorum. Salsa da tango da vücudu inanılmaz sıkılaştıran ve merkezi güç isteyen danslar."

lexusturkiye-lexuslbx-venezia80--jpg-z33uYJs7AkucdzY-L6QSRA.jpg

mix-yaptim-elleturkiye-derimodjpg-kluLY1bQuECQFyKJxjiUlQ.jpg

soyle-bir-oturayim-dedim--derimodjpg-_qQr6ieTTEadMqvyDI97cA.jpg

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Evet yine izlemeye gelmişiz gibi izliyoruz...

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Biz çalışıp yorulup gezmeleri hale diyoruz demiyorlar mı bir de Başkası çalışmıyor sanki

Üst Alt