Lotus

velevki

🎈
Altın Üye
Sevgi dolu,kendine has bir üslubu var ve bu üslup o kadar zarif ki,bu zerafet kelamlarinada sirayet ediyor. Okurken içimi ısıtan bir ferahlık hissi yaşıyorum. Burada görmekten en çok mutlu olduğum nadide bir çiçek. Hep olsun buralarda. Sevgiler

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Sevimli mi sevimli hayat dolu küçük hanım

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Sevgi dolu,kendine has bir üslubu var ve bu üslup o kadar zarif ki,bu zerafet kelamlarinada sirayet ediyor. Okurken içimi ısıtan bir ferahlık hissi yaşıyorum. Burada görmekten en çok mutlu olduğum nadide bir çiçek. Hep olsun buralarda. Sevgiler
Sev beni, çok sev @velevki 🙈🙈🙈🙈

rumuzunun hakkını verecek türden bir yüreğe sahip, düştüğü her suya beslendiği şekilde çiçek açar, iyi ki var.

leblebitozu

Gümüş Üye
hayat dolu bir hatun. benim tam zıttım diyebilirim. o sakin, dingin, dalgasız bir deniz gibi görünür. ben gibi hırçın değil 😆 gerçi damarıma basıldığında hırçınlaşıyorum da geç, konu ben değilim 😆 seni bundan sonra üzmelerine izin vermeyeceğim bebekim, istediğin her an yanındayım. yıllardır bana nasıl tahammül ediyorsun anlamıyorum da benim bile kendime zaman zaman sabrım tükenirken üstelik.. iyi ki de varsın seviyorum seniiii eşşekkk 😍😍
canını sıkan biri olursa özelden bana yaz, ben ilgilenirim onunla..
ayrıca niye ben senin profiline yazamıyorum ve konu açamıyorum yaa
ne güzel profiline dadanacaktım 😆
şuan buna bi tık kızdım ama....

Üst Alt