Loki ve Echo Dizilerinin Yayın Tarihi Açıklandı

Çetin

Mezarkabul
Uzaklaştırıldı
Katılım
8 Nis 2023
Mesajlar
606
Tepki puanı
178
Puanları
43
Yaş
42
Konum
Taşucu
Cinsiyet
Erkek
6c39f25e5392399d2b579c2ff05b769b.jpg

Marvel Studios, "Loki" ve "Echo" için tarih verdi!


Marvel Studios, önümüzdeki dönem için dizilerini kapsayan planlarını ve hayranların merakla beklediği iki dizinin yayın tarihini açıkladı.

"Loki" dizisinin toplamda altı bölümden oluşacak olan 2. sezonu 6 Ekim'de prömiyer yapacak ve her hafta gelen bölümlerle Kasım ortasına kadar devam edecek. "Hawkeye" dizisinin spin-off projesi olan "Echo" dizisi ise 29 Kasım'da yayınlanacak ancak Disney+ bu dizi için yayın stratejisini değiştiriyor.


"Echo" alışılmışın dışında haftalık bölümler halinde değil daha çok Netflix'in yayın stratejisini benimseyen bir yaklaşımla tüm sezon aynı anda yayınlanacak. Dizi, Disney+'ta bu şekilde yayınlanan ilk Marvel dizisi olacak.

Alaqua Cox'un hayat verdiği sağır bir Amerikan yerlisi olan Maya Lopez'i merkezine alan dizideki olayların doğrudan "Daredevil: Born Again"e bağlanacağı daha önce açıklanmıştı. Hem Charlie Cox hem de Vincent D'Onofrio konuk oyuncu olarak "Echo"da da görünecekler.

Diğer yandan "Daredevil: Born Again"in yaklaşık bir yıl sürecek çekim takvimi, Amerikan Yazarlar Birliği'nin grevi nedeniyle duraklatıldı. Dizinin çekimlerinde yaşanacak uzun süreli sarkmalar yayın tarihinin de ertelenmesine neden olabilir.


Beyazperde
 

Çetin

Mezarkabul
Uzaklaştırıldı
Katılım
8 Nis 2023
Mesajlar
606
Tepki puanı
178
Puanları
43
Yaş
42
Konum
Taşucu
Cinsiyet
Erkek
Loki 2'yi izlemeden önce son Antman filmini mutlaka izlemek lazım. Dizinin baş kötüsü yine Kang olacak gibi... Ben Echo'yu sabırsızlıkla bekliyorum.
 
Üst Alt