kendinize aşık olur muydunuz?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
bi arkadaşım bişi göndermiş. bir japon efsanesine göre şu anki yüzümüz önceki hayatımızda aşık olduğumuz ya da en sevdiğimiz kişinin yüzüymüş. çok ilginç geldi bana neden ilginç geldi onu da bilmiyorum. gerçi bana nerede ne zaman neyin ilginç geleceği hiç belli olmaz :honk:
geçtim aynanın karşısına şöyle bi süzdüm kendimi dedim keroo................ :misshonk:

pumpkin

Elmas Üye
Ben onu uğraşırmıyım bilemedim kısmı için demiştim sadece..:D
heee pardon hocam :D
yani uğraşır mıyım derken intikamımı alır mıyım manasında demiştim onu, ama üşenirim ben muhtemelen ama uğraşabilirim de bilemedim şimdi :honk: malum şu an çalkantılı duygular içerisindeyim ghgdhj

CipraLex

Gümüş Üye
heee pardon hocam :D
yani uğraşır mıyım derken intikamımı alır mıyım manasında demiştim onu, ama üşenirim ben muhtemelen ama uğraşabilirim de bilemedim şimdi :honk: malum şu an çalkantılı duygular içerisindeyim ghgdhj
Bende intikam olarak anlamıştım zaten uğraşma olayını..:D

Erkekler biraz daha düzdür. Ya yapar ya yapmaz. Hani yaparmıyım yapmazmıyım dur bi düşüniyim durumu yoktur..:D

pumpkin

Elmas Üye
Bende intikam olarak anlamıştım zaten uğraşma olayını..:D

Erkekler biraz daha düzdür. Ya yapar ya yapmaz. Hani yaparmıyım yapmazmıyım dur bi düşüniyim durumu yoktur..:D
düzlüğünüzde boğulun inşallahhh............ gfgfhk

yalnız allah yine nasıl elimle koymuş gibi gösterdi yaa... yine anlam veremediğim neden yaptığımı bilmediğim sanki hipnotize olmuş gibi bişi yaptım ve döküldü her şey önüme... yeminle ben korkuyorum artık kendimden .s.s

CipraLex

Gümüş Üye
düzlüğünüzde boğulun inşallahhh............ gfgfhk

yalnız allah yine nasıl elimle koymuş gibi gösterdi yaa... yine anlam veremediğim neden yaptığımı bilmediğim sanki hipnotize olmuş gibi bişi yaptım ve döküldü her şey önüme... yeminle ben korkuyorum artık kendimden .s.s
:D:D nedir diye sorma isteği var ama neyse dedim vazgeçtim..:D

pumpkin

Elmas Üye
:D:D nedir diye sorma isteği var ama neyse dedim vazgeçtim..:D
bunu sormayın lütfen hocam çünkü açıklayamam hgdffhkl
hep böle oluyo ya yapmamam gereken ya da yapmamın anlamsız olduğu şeyler yapıyorum mantıksız şeyler sonra açıklayamıyorum da öğrendiklerimi gfhghjkl

CipraLex

Gümüş Üye
bunu sormayın lütfen hocam çünkü açıklayamam hgdffhkl
hep böle oluyo ya yapmamam gereken ya da yapmamın anlamsız olduğu şeyler yapıyorum mantıksız şeyler sonra açıklayamıyorum da öğrendiklerimi gfhghjkl
İşte böyle dedikçe daha çok merak ediyorum...:D

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Ayın Konuğu
Olurdum iyi de anlaşırdım ama eksikliklerimi tamamlayamayacağı için uzun vadeli bir ilişki olmazdı.

Üst Alt