Kadınların çok duygusal erkeklerin ise odun olması

S

Serçe

Her erkekte biraz odunluk vardır bence.
Yoksa bu kadar kadın kendini anlatmak için çabalamazdı Sjssj

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Erkeklerin odun olmasından ziyade, kadınlar anlatmak değil anlaşılmak istiyor. Yani erkekler dümdüz varlıklar, istiyor ki konuşalım anlaşalım ama kadın işi zora koşuyor, "İşte akşam yüzüklerin efendisini açayım da ona evlilik istediğimi anlatmaya çalışayım" sonra akşam beraber filmi açtıklarında tabi erkek filmin tadını çıkarıyor "mk frodosu ne çektirdin be gariban sam'e" diye küfür ediyor sonra kadın başlıyor erkeğe trip atmaya e be canım ağzın yok mu söylesene adam akıllı evlenmek istiyorum ben diye?

S

Serçe

Ya ne bileyim bazığ kadınlar çok ince düşünür. O filmi izlerken senin agzından çıkan herşeyi kadın üzerine alır çünkü sen filme o sana odaklıdır Sjsjs

CaT

🎈
Board Admin
O kadın mal o zaman :/

Öyle demeyelimde .. Hassasmiş işte 😂 hemen hemen her kadinin içinde vardir o hassaslik bence. bazi kadinlar bu duyguyu iyi yönetebilir bazilari dışa vurur Erkeği bunaltir.. bazilari ise zamanla yitirir :)

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Öyle demeyelimde .. Hassasmiş işte 😂 hemen hemen her kadinin içinde vardir o hassaslik bence. bazi kadinlar bu duyguyu iyi yönetebilir bazilari dışa vurur Erkeği bunaltir.. bazilari ise zamanla yitirir :)
Sen?

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Herkeste bir tutam olsa da vardır duygusallık ama algıda seçiciliğe göre değişir. Duygusallık yaratıcak etkenler herkese göre farklı.
Odunluk kavramı da böyledir. Kadınında odunu var erkeğinde ama bu herkesin yaşam tarzına göre değişiklik gösterir.
Bazı kadınlar "earth angel" dinlerken romantik bir an yaşar Bazıları içinde "müslüm gürses" dinlemek aşkın tanımı yapmasını sağlayan bir parçadır.
Bazı kadınlar çiçek severken bazılarının sevmemeside buna örnektir.
Duygusallık ile romantizm farklı şeylerdir bunun ayrımını yapmalı önce.
Erkek odundur ancak kadın şair yoktur tarihte tanınmış.

• Beğen
Tepkiler: CaT

Cafuné

Altın Üye
İnce ruhlu erkek yok.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Bu konuda bu aralar bi kitap okuyorum her şeyin bilimsel bi açıklaması varmış. Bknz: kadın beyni erkek beyni :honk:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
çünkü kütük tersten okununca da kütük :torpu:

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Bu uzunca zamandır kadınların topluca hareket edip bazi meriçlerinde destek vermesiyle oluşturulmaya çalışılan parametreleri tamamen subjektif bir algıdan ibarettir.

Erkekler de en az kadınlar kadar duygusaldır bu belirtilmiyor altı çizilmiyor diye yok sayılamaz.

Hatta görüyor ve arttırıyorum erkekler daha duygusaldır , genellemeyse alayına gider. Peki neden ve nasıl daha duygusaldır.
Erkek kişisi sizden şüphe etmediği yada konduramadiği icin surekli davranışlarınızın altında yatan o karmaşık örüntüyle uğraşmaz (yapamaz değil yapmaz) o sizinle geçen anın en saf ve yalın halini yaşamak istiyordur , düşünsel vebayı ilişkinin damarlarına zerketmiyordur. Peki bu esnada kadın ne yapıyor , erkegin garson hanıma sipariş vermesinden işkilleniyor acaba diyor , en sevdigi sarkicinin fiziksel ozellikleri kendisine benzemiyor diye erkegi ikiyüzlü olmakla suçlamaya varan kinayelerde bulunuyor , sırf kendisinden daha güzel diye çalışma arkadaşlarin iş ile alakalı mesajlarında bile aşırılıklar bulup manipulasyon aracı ediyor ve bunları yaparken hiç mi hiç vicdanı sızlamıyor , vicdan diyorum çünkü bunu yaparken bilinçli bir şekilde yapıyor zira erkek kişisi kendini bilmeyen biriyle birlikte olmayacaktir.

Söylediği veya açıkladığı o basit ilkel cümleleri sanki kuantum mekaniginin kompütasyon kurallarıymış gibi *amaa sen hiç beni anlamiyorusunnnn (gözler devrilir) * diyerek seni yine bir anlama -anlaşılma sekansına sokar , halbu ki herşey aşikardır zaten anlaşılmayan birşey yoktur ve gerekli cevaplar da verilmiştir..
Sadece verecek cevabı kalmadığı için erkek kişisine *anlamiyorsun , odunsun* diyerek psikolojik zorbalık yolunu seçiyordur ve sırf kolay olduğu için.......

velahasıl kadınlar duygusuzdur demiyorum ama erkeklerde kadınlar kadar duygusaldır. Bence.

CaT

🎈
Board Admin
Bu uzunca zamandır kadınların topluca hareket edip bazi meriçlerinde destek vermesiyle oluşturulmaya çalışılan parametreleri tamamen subjektif bir algıdan ibarettir.

Erkekler de en az kadınlar kadar duygusaldır bu belirtilmiyor altı çizilmiyor diye yok sayılamaz.

Hatta görüyor ve arttırıyorum erkekler daha duygusaldır , genellemeyse alayına gider. Peki neden ve nasıl daha duygusaldır.
Erkek kişisi sizden şüphe etmediği yada konduramadiği icin surekli davranışlarınızın altında yatan o karmaşık örüntüyle uğraşmaz (yapamaz değil yapmaz) o sizinle geçen anın en saf ve yalın halini yaşamak istiyordur , düşünsel vebayı ilişkinin damarlarına zerketmiyordur. Peki bu esnada kadın ne yapıyor , erkegin garson hanıma sipariş vermesinden işkilleniyor acaba diyor , en sevdigi sarkicinin fiziksel ozellikleri kendisine benzemiyor diye erkegi ikiyüzlü olmakla suçlamaya varan kinayelerde bulunuyor , sırf kendisinden daha güzel diye çalışma arkadaşlarin iş ile alakalı mesajlarında bile aşırılıklar bulup manipulasyon aracı ediyor ve bunları yaparken hiç mi hiç vicdanı sızlamıyor , vicdan diyorum çünkü bunu yaparken bilinçli bir şekilde yapıyor zira erkek kişisi kendini bilmeyen biriyle birlikte olmayacaktir.

Söylediği veya açıkladığı o basit ilkel cümleleri sanki kuantum mekaniginin kompütasyon kurallarıymış gibi *amaa sen hiç beni anlamiyorusunnnn (gözler devrilir) * diyerek seni yine bir anlama -anlaşılma sekansına sokar , halbu ki herşey aşikardır zaten anlaşılmayan birşey yoktur ve gerekli cevaplar da verilmiştir..
Sadece verecek cevabı kalmadığı için erkek kişisine *anlamiyorsun , odunsun* diyerek psikolojik zorbalık yolunu seçiyordur ve sırf kolay olduğu için.......

velahasıl kadınlar duygusuzdur demiyorum ama erkeklerde kadınlar kadar duygusaldır. Bence.

Seni ne cok üzmüsler beeeh 🚬🚬🚬

Üst Alt