Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
tumblr_mw68927OrR1sqczbwo1_500.jpg

Kadınlara çekici gelen erkeklerin belirli ortak özellikleri olduğu doğru olsa da bunun sizi kendinize yabancılaştırması gerekmez.

Çekiciliğin temelinde, bir insanın olmadığı biri gibi davranması yerine bir kişinin içindeki en iyiyi en güzel şekilde aktarabilmesi yatar.

5d78c13245d2a023a0d32290.jpg

Kendinizi tamamen değiştirmek yerine olumsuz gördüğünüz yanları törpülerken, içinizdeki cevheri ortaya çıkarmalısınız. Kadınlara çekici gelen erkek tiplerinden birinin size daha yakın olduğunu göreceksiniz.

Kadınlara çekici gelen bazı ortak özellikler var ancak bunlar sağlam karın kaslarından çok daha derin.

İşte kadınlara çekici gelen erkek tipleri

BİLGE ADAMLAR​

“Akıllı adamlar” ifadesinin bir dizi farklı anlamı vardır, bu nedenle önce burada ne anlama geldiğini netleştirmek önemlidir.

Çekici ve seksi olan gerçekten, gerçekten bilge adamlardır - bilgeliği olan adamlar.

Bu, dünyayı anladığınız, bir şeyler gördüğünüz ve onlardan öğrendiğiniz anlamına gelir. Bu, konuşmanın dinlemekten daha az önemli olduğunu bildiğiniz ve acele kararlar verecek biri olmadığınız anlamına gelir. Bilgelik genellikle yaşla ilişkilendirilir ... ve sürpriz! Birçok insan yaşlı erkekleri seksi bulur.

instagram-in-yeni-modasi-kitap-okuyan-erkekleri-709089_4325_6_b.jpg

EĞLENCELİ ADAMLAR

Pek çok flört tavsiyesi, erkeklere aşklarının kalbine giden en iyi yolun onları güldürmek olduğunu söyler.

Ve bunda bazı gerçekler var - birini güldürebiliyorsanız, tamamen berbat olmadığınızı düşünme ihtimalleri yüksektir, bu da çekiciliğe doğru bir adımdır

Ancak bunu, bir güldürme yarışı gibi de düşünmemek gerekir.

Gerçekten çekici olan eğlenceli adamlar, bulundukları ortamda zorlamadan eğlence yaratabilenler ve ortama doğal bir pozitif enerji yayanlardır.

komik-erkek.jpg

BAŞARILI ADAMLAR​

Bu, ciddi olmanın da seksi olamayacağı anlamına gelmez.

Ünlülerin çekici olduğunu duymuş olmalısınız ve bunun büyük bir kısmı, başarının seksi olmasıdır.

Başkalarının yapamadığı şeyleri yapabildiğiniz zaman -insanların aklını başından alabildiğiniz, çenesini düşürebildiğiniz veya durup bakmalarını sağlayabildiğiniz zaman- çekiciliğin anahtarını elinize almış olursunuz.

Başarılı adamlar, bir şeyde iyi olan ve bu yeteneği somut başarıya dönüştüren bir adamlardır ve kadınlara oldukça çekici gelirler

lebron-james-1.jpg

CÖMERT ADAMLAR

Cömertlik kadınlara çekici gelir. Zengin erkeklerin seksi olduğu düşüncesi daha çok cömertlikleriyle ilgilidir. Şükür ki, kadınlar cömertliğin verdiği çekiciliği sadece para ile değerlendirmemiş.

Cömert adamlar, sevdiklerine kendi değerlerini cömertçe sunarlar, bu bazen yoğun bir sevgi bazen zaman bile olabilir. Kadını cezbeden budur.

Cömertlik seksidir.

498c8f68-1f9a-4df9-9e2d-728ec71b8792-m.jpg

SAĞLIKLI ADAMLAR

Sağlıklı olmanın birçok yolu var. Kendine iyi bakan erkek kadınlara çekici geliyor.

Kendine nasıl bakacağını bilen adamlar ve iyi bakan erkekler kadınlara çekici gelir. Bu bazen karın kası anlamına gelse de bazen sadece doğru beslenme veya doğru temizlik rutinine sahip olmak anlamına bile gelebilir.

3947954_o85b0.jpg

angie

2022-23
Bronz Üye
Son görseldeki sağlıklı adamdan çok kaslı adam olmuş. Aşırı kas da hoş durmuyor.

CaT

🎈
Board Admin
Ben okadar yakışıklı bulamadim hic birini.. hem daha doğal biraz daha az güzel olsun benim olsun dkjsjsjs

Moment

Bronz Üye
Henüz beni kimse çekici bulmadı :(

Her erkek en azından ömründe bir kez bu türk makalelere göz atmış olabilir, ihtimali yüksek. Tersi bayanlar içinde geçerli olabilir.

Bir yaştan sonra sanırım orta yaştan sonra, çok saçma bulduğum bir şey. Beni seven böyle sevsin. Sevmes falan filan, gerçi bunları neydi o içinden geleni paylaş başlığı altında da paylaşabilirdim. canım burda paylaşmak istedi. Forum kuralı nı ihtal etmedim değil mi?
Kuralcı mısınız? Canınız cennete ....

Üst Alt