Kadınlar Neden Olgun Erkek Seçer

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Kadınların olgun erkekleri seçmesinin nedenleri ?
Hiç sizden yaşça büyük bir erkekle ilişkiniz oldu mu yoksa hep yaşıtlarınızı mı tercih ettiniz? Bu deneyimi yaşayanların haberdar olduğu ve sizin hala bilmediğiniz neler var?

İşte bu sorunun cevapları...
Cinsel hayat

Yatakta kendinden emindir ve olması da gerekir çünkü ne yaptığını bilir. Zaten hala öğrenemediyse, ümitsizdir ve zamanınızı ona öğretmekle geçirmemeniz gerektiğini biliyorsunuz.
Bilmediklerini öğretir

Jenerasyon farkları, kültür söz konusu olduğunda son derece keyiflidir. Sizi önemli klasikler olan film ve müziklerle tanıştırabilir.
Son derece destekleyicidir

Kariyer sahibidir ve iş hayatında güvendedir, yani sizin tutkularınızı desteklemek için gayet uygun konumdadır. Ve verecek bir sürü işe yarar tavsiyesi olacaktır.
Olgundur

Birileri sizden önce gerekli düzenlemeleri uygulamıştır ve o da bunları çoktan kabullenmiştir; banyodaki temiz havlular gibi.
Geç kalmaz

Sosyal bir insan olabilir ama her gece yeni bir flört için kulüplerde avlanacak değildir, sizinle vakit geçirmeyi tercih eder.
Kendisini tanır

Kimse mükemmel değildir ve o şimdiye kadar kendi başlıca kusurlarını öğrenmiştir.
Siz güzel olansınız ve öyle kalacaksınız

Biraz sinsi bir düşünce ama ekstra çekici hissetmenin nesi yanlış olabilir?
Yalnız kalmak istemez

Erkeklerin yalnız kalmak istemediklerini anladıkları kulvara çoktan girmiştir ve bekar kalmak istemeyi sürdürseler de düzenli ve sürekli bir ilişki isterler.
Alman sistemine son

Fatura geldiğinde yaşanan anlık gerilim olmayacaktır; hesabı her zaman ödeyecektir çünkü para kazanıyordur, iyi para. Ve en ufak bir suçluluk duymanız gerekmez.
Hep olduğu gibi kalacak

Bazı erkekler belirli bir yaşta hayata karşı isteklerini ve heyecanlarını kaybeder. Sizinkinin etmediğini biliyorsunuz, yaşınıza uyum sağlaması bir yana tutkularınıza eşlik edebiliyor. Balkabağına dönmeyecek ve gerçekten her şey bu kadar yolunda ise dileriz istediğiniz sürece yanınızda kalacak.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
yaş önemli yaa, erkekler pişisel gelişimini çok geç tamamlıyo :honk: pişisel gelişim diye bir şey var evet :honk:
son flörtümle aramızda müthiş bi uyum vardı, ama çocuk benden küçük, tabi ben taktım bu konuya. ama sineye çektim. sonraki gelişmeler tam bir ergenizm faatliyetleri niteliğindeydi. ondan mütevellit erkek yaş olarak büyük olacak. ama içindeki çocuğu da öldürmüycek. evet yok arkadaşlar öyle bir erkek, biz bi günde evde kalmadık :honk:

89 jenerasyonunda bi sıkıntı var erkek camiasında. sadece ben değil tüm arkadaş çevrem hemfikir. 89lu erkekler kapatılsın :honk:

Challenge

Bronz Üye
yaş önemli yaa, erkekler pişisel gelişimini çok geç tamamlıyo :honk: pişisel gelişim diye bir şey var evet :honk:
son flörtümle aramızda müthiş bi uyum vardı, ama çocuk benden küçük, tabi ben taktım bu konuya. ama sineye çektim. sonraki gelişmeler tam bir ergenizm faatliyetleri niteliğindeydi. ondan mütevellit erkek yaş olarak büyük olacak. ama içindeki çocuğu da öldürmüycek. evet yok arkadaşlar öyle bir erkek, biz bi günde evde kalmadık :honk:

89 jenerasyonunda bi sıkıntı var erkek camiasında. sadece ben değil tüm arkadaş çevrem hemfikir. 89lu erkekler kapatılsın :honk:
ben o psişel gelişimi tamamlamak için 2 kedi aldım. öyle olgunlaştım.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kocam benden 3 yaş küçük.. aşk yaş dinlemez. (Not:daha zengin olmadık.)🤣🤣🤣🤣

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Bu olgunluk kesinlikle yaşta değil

-a-

Altın Üye

Cenaze nedeniyle kapalıyız.

Üst Alt