Hoş geldiniz Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir,

Kadınlar ne ister ?

Bel far niente

Rohan Cavalry
Yönetici
En iyi cevaplar
0
Serseri baskın ve istikrarlı birisine hayır demezdim mesela ben oldu mu?
Kusura bakmayın ama kadına şiddetin bazı durumlarda bende kadınlardan kaynaklandığını düşünüyorum sizin gibi erkek arayanların olduğunu gördükçe. Bu isteklerinizi ergenlik döneminizde dillendirseydiniz gayet yaşınıza verir irdelemezdim ama serseri, baskın bir erkek aramak nedir? böyle bir adamın istediği yemeği yapmadığınız da sizi tokatlama veya aşağılama olasılığı bile bayağı yüksek.
Buna alınganlık edip yükselmeyin.

Serçe

Cici Kuş
Yorumbaz
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın ama kadına şiddetin bazı durumlarda bende kadınlardan kaynaklandığını düşünüyorum sizin gibi erkek arayanların olduğunu gördükçe. Bu isteklerinizi ergenlik döneminizde dillendirseydiniz gayet yaşınıza verir irdelemezdim ama serseri, baskın bir erkek aramak nedir? böyle bir adamın istediği yemeği yapmadığınız da sizi tokatlama veya aşağılama olasılığı bile bayağı yüksek.
Buna alınganlık edip yükselmeyin.
Farklı pencerelerden bakıyoruz çok iletişmeyelim sizinle. Söylemek istediğim ile anlamak istediğiniz çakışıyor.

Üst Alt