İtalyanca İltifat Örnekleri

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Şimdi Uzaklarda Olsanda Hayalin yetiyor Bana Bir gün geliceksin yanıma Ozaman Başlayacağım yaşamaya

In lontananza è abbastanza per me se hai il sogno ora è un geliceksin giorno accanto a me, allora comincio a sperimentare

Seni özlediğim kadar Kimseyi özlemedim gecelerim kıskanır oldu artık Sana Çektiğim Hasreti Biriciğim.

Mi manchi tanto non mi manca qualcuno era geloso delle mie notti, ora sono nostalgia di casa ceca mia unicità.

Sen likör gibi tatlı, Tekila gibi çarpıcı, Viski gibi asil, Konyak gibi sıcak, Şampanya gibi özel, Şarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhteşemsin

Mi piace liquore dolce, come la tequila, è drammatica, come il whisky, nobile, come il cognac caldo, il vino spumante speciale, come un appassionato, come cocktail esotici Malibu sono meravigliose come

Gözlerine Bakınca Ceneti Görüyorum Birtanem, Güzel gözLerinden Sen Sorumlusun

Guardate nei loro occhi quando vedo valvola di compleanno, begli occhi, sei responsabile

Dünyanın 7 Harikası biLe Senin yanında Değersiz Kalır Aşkım Sen Benim içimdeki Dünyamın Tek Harikasısın

7 meraviglie del mondo, so che mi ami ti resterà accanto a me nel mio mondo inutile sei una grande

Üst Alt