Hoş geldiniz Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir,

İş İnsanı Nadir Kerem Dağ Kimdir

Katılım
29 Ara 2021
Mesajlar
1
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
0
Puanları
1
Yaş
45
Konum
istanbuk
Cinsiyet
Erkek
İş İnsanı Nadir Kerem Dağ Kimdir?

Nadir Kerem Dağ, Malatya doğumlu iş insanı ve diş hekimi.

Dağ, yüksek öğrenimini European University of Macedonia’nın Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladı. Eğitimi süresince uluslarası sempozyumlara, konferanslara ve eğitimlere katıldı, sunumlar yaptı.

Harvard Business School, Università Commerciale Luigi Bocconi ve University College London’da girişimcilik, şirket yönetimi ve kurumsal strateji alanlarında eğitim programlarına katıldı.

Dağ Mağazacılık Ltd. Şti. bünyesinde 2017 yılında lüks deri aksesuar markası Portalusso’yu, 2018 yılında kadın giyim, takı ve aksesuar markası Klen’i ve 2020 yılında Milano merkezli kadın plaj giyim ve aksesuar markası Orange Beluga International S.p.A.’yı kurmuştur.

The Eastern Europe Business Awards (EEBA) tarafından 11 Ocak 2020’de Sofya’da düzenlenen törende yılın en iyi girişimcisi ödülünü kazanmıştır.

Macedonian Dental Society ve International Association for Dental Research (IADR) üyesi olan Dağ, İngilizce ve Makedonca bilmektedir.
 

Chen

Forum sorumlusu
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
7,033
En iyi cevaplar
0
Çözümler
1
Tepki puanı
1,843
Puanları
113
Yaş
34
Konum
Gotham
Cinsiyet
Kadın
Zirkonyum diş yapar Umarim
 
Üst Alt