İlişkinizdeki Eksik Siz misiniz?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
HAYATINIZDAKI ERKEK:

■ Her şeye zaman ayırıp bir tek size bulamıyorsa,

■ Sizinle ortalıkta el ele görünmekten çekiniyorsa,

■ İlişkinize ve hayatına dair konuşmaktan kaçınıyorsa,

■ “Geçmişte aldatıldım, o yüzden kadınlara güvenmiyorum” yalanını rahatlıkla söylüyorsa,

■ Sizinle telefonda konuşurken bir an önce kapatmaya çalışıyorsa,

■ “Evlenmeyi düşünmüyorum” yollu cümleler kuruyorsa,

■ Sizin her şeyinize karışıp, siz karıştığınızda, “Hayatıma kimse müdahale edemez” diyorsa,

■ Özel günlerde bırakın hediye almayı, aramayı bile aklına getirmiyorsa, sonra da “Aman canım böyle kutlamalara ne gerek var” bahanesine başvuruyorsa,

■ En küçük bir tartışmada bırakıp gitmeye meyilliyse,

■ Tartışmalardan sonra barışmak için hep siz çaba gösteriyorsanız... Siz o erkek için ‘cepteki kadın’sınız. O başka maceralarda fink atacak, arada bir ‘cepteki kadın’ı hatırlayacak. Siz tüm bunları kabul ettiğiniz için de hep ‘cepte kalmaya’ mahkum olacaksınız.

HAYATINIZDAKI KADIN:

■ Duygularınızı açtığınızda, “Yeni bir ilişkiden çıktım, hazır değilim” cümlesini kuruyorsa,

■ “Dostluğumuzun bozulmasını istemiyorum” klişesine saklanıyorsa,

■ Eski sevgililerinden söz etmekten çekinmiyorsa,

■ Gittiğiniz bir yerde arkadaşlarını gördüğünde sizi masada unutup onlarla sohbete dalıyorsa,

■ Sizinle sohbet ederken kadın kankasıyla sohbet eder gibi rahatsa,

■ Ne zaman dışarı çıkmak isteseniz, “Şunu da çağıralım” diyorsa,

■ “Seni 10 dakikaya kadar ararım” deyip 3 saat sonra bile aramıyorsa, siz aradığınızda da, “Aaa kusura bakma, unutmuşum” diyebiliyorsa,
Yedekteki kadın mısınız yoksa cepteki bir erkek mi bunu anlamanın kolay yolunu gösterelim

Screenshot_20230529_152316_com.opera.browser_edit_34797488492606.jpg

■ Evlenmek istediği adamı tarif ederken size dair en küçük bir işaret dahi vermiyorsa,

■ Arkadaşlarının birlikteliklerinden söz ederken, “Çocuğun şöyle işi var, böyle arabası var” gibi maddi unsurları ön plana çıkarıyor, sizin yetersiz olduğunuzu çaktırıyorsa,

■ Ve siz tüm bunlara rağmen onu aramaya, her çağırdığında gitmeye, başı sıkıştığında yardıma koşmaya devam ediyorsanız... Siz o kadın için ‘yedekteki erkek’siniz. Bir sevgili bulana kadar yedekte kalacaksınız, bulduğunda da takımdan kovulacaksınız...

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
bence bir eksik var evet, ama o ben değilim :dyg:

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
@Lafebesi bunu yapanı hayatından çıkarmayanı ne yapmalı?

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
@Lafebesi bunu yapanı hayatından çıkarmayanı ne yapmalı?
insan hayatında yalnızca bir kez çok saf aşık olabiliyor bu kategoriyi bi kenara bırakıyorum , ne yaşamış olsalar da onlara saygım sonsuz.

onun dışında muhtemelen karşılıklı faydalanma durumu söz konusudur ve ne yapıyorlsrsa yapsınlar. biz elimizi kirletmeyelim.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
insan hayatında yalnızca bir kez çok saf aşık olabiliyor bu kategoriyi bi kenara bırakıyorum , ne yaşamış olsalar da onlara saygım sonsuz.

onun dışında muhtemelen karşılıklı faydalanma durumu söz konusudur ve ne yapıyorlsrsa yapsınlar. biz elimizi kirletmeyelim.
Hadi gidip biz Telli Telli dinlemeye gidelim.

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
Evet ben yokum ilişkide neredeyim bilmiyorum

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Genelde tek kişilik sanirim :)

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Bu listedeki kişiler ilişki yapmaya hazır insanlar değiller bence, öylelerinden uzak durun.

Üst Alt