İkinci El Erkekler

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Başarısızlıkla sonuçlanan ilişkisinin dezavantajları, hatalardan alınan dersler ve tabii tecrübenin avantajları da var.

Başından sorunlu bir evlilik geçmiş birinden hoşlanıyorsunuz ve aklınızda çok ciddi soru işaretleri var. İçinizi ferah tutun, her ilişki gibi bunda da yalnızca artılarla eksileri karşılaştırmak gerekiyor. Yapmanız gereken tek şey onu gerçekten isteyip istemediğinize karar vermek...

Eşlerinden ayrılmış erkekler, genellikle başlarından tatsız bir deneyim geçmesine rağmen kadınlar konusunda ümidini yitirmemiş, yeni ilişkilere açık erkeklerdir. Sadece uzun bir süre daha evlenmeyi düşünmezler, o kadar. Günümüz erkeklerinin genel kanısı da bu şekilde zaten.

Hiç evlenmemiş olanlar hayat boyu birliktelik düşüncesinden uzak durmaya çalışırken, boşanmış olanlarsa başarısız bir evlilik de olsa bu yoldan geçmiş olmanın ağırlığını taşıyorlar. İlişkiler dünyasında en üst seviyeyi yaşamış olmanın olgunluğuyla kadınlarla iletişim konusunda bilinçli ve özenli olabiliyorlar.

Alinti

Raison Detre

Altın Üye
Geçen günlerde bir delikanlı geldi " Abiii bıktım bu kızlardan şöyle eli yüzü düzgün, başkası ile beraber olmamış kız bulacam artık" diyerekten aldı verdi kendine, akabinde "Salak mısın ?" dedim kendine "neden ?" dedi .. "Hiç hata yapmayan insan olur mu ?" dedim "hayır" dedi , "O halde salaksın , ilk hatasını sende yapması için hatasız insan arıyorsun" dedim .. Zil sesi geldi tabi bundan.

Buna benzemiş senin ikinci el herif , tecrübeyle sabit insan başkası ile kıyaslanır mı hiç.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Geçen günlerde bir delikanlı geldi " Abiii bıktım bu kızlardan şöyle eli yüzü düzgün, başkası ile beraber olmamış kız bulacam artık" diyerekten aldı verdi kendine, akabinde "Salak mısın ?" dedim kendine "neden ?" dedi .. "Hiç hata yapmayan insan olur mu ?" dedim "hayır" dedi , "O halde salaksın , ilk hatasını sende yapması için hatasız insan arıyorsun" dedim .. Zil sesi geldi tabi bundan.

Buna benzemiş senin ikinci el herif , tecrübeyle sabit insan başkası ile kıyaslanır mı hiç.
Sen ilişki gurusu olmalısın bence

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Ayın Konuğu
Aman herkes ikinci el olmuş zaten. Boşanmış olmasa da sorunlu ilişkiler yaşamayan insan kalmamış.

Son düzenleme:
S

Serçe

İkinci el çok vasat bir kelime. İnsan bu insan tecrübedir o yaşanmışlıktır.
Birşeyi yaşamamış bir insana ne anlatsanız boş gelir ama deneyim kazanan insan sizi anlar.

Üst Alt