İfrit-i Musallat

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Evet ama çok takılmıyorum artık. O kadar çok mal var ki, kafam kaldırmıyor. En son SOP olduğum kanalın sahibine sinkaflı küfür ederek yetkimi sildirmiştim.
O zaman beni de hatirliyorsundur ordan dimi? Hic "nickime" denk geldin mi?

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Birkaç kere görmüştüm ama seninle çok bir muhabbetimiz yok. Neden sordun?
Heh gorduysen sknti yok, ben seni ziyadesiyle gormustum. O yuzden insanlarla etkilesimde bulunurken daha dikkatli ol, ben nasil ne sebeple ne sekil de ne muhabbetlerde olabilecegine vakıf oldugumdan soyluyorum. Artik umursarsin umursamassin oda senin bilecegin is.

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
Heh gorduysen sknti yok, ben seni ziyadesiyle gormustum. O yuzden insanlarla etkilesimde bulunurken daha dikkatli ol, ben nasil ne sebeple ne sekil de ne muhabbetlerde olabilecegine vakıf oldugumdan soyluyorum. Artik umursarsin umursamassin oda senin bilecegin is.
Beni gördüysen, sohbetlerimi de gördüysen benim kimsenin lafıyla iş yapmadığımı da bilirsin o zaman? Burada işin makarasındayız. Ciddiye almıyoruz. Ha ciddiye alırsam zaten, işin rengi değişir. (Orada ciddiye aldığım durumlarda neler olduğunu az çok görmüşsündür. Kralını tanımam.) Sadece şaka yapıp sohbet ediyoruz. Olan bu. Kimseyi kırdığımız yok, asıldığımız yok, rahatsız ettiğimiz yok.
Tavsiyen için teşekkürler lakin ben, olmadığım gibi davranan birisi değilim. Ne isem oyum. Birini farkında olmadan kırarsam da, gocunmam gider özür dilerim.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Beni gördüysen, sohbetlerimi de gördüysen benim kimsenin lafıyla iş yapmadığımı da bilirsin o zaman? Burada işin makarasındayız. Ciddiye almıyoruz. Ha ciddiye alırsam zaten, işin rengi değişir. (Orada ciddiye aldığım durumlarda neler olduğunu az çok görmüşsündür. Kralını tanımam.) Sadece şaka yapıp sohbet ediyoruz. Olan bu. Kimseyi kırdığımız yok, asıldığımız yok, rahatsız ettiğimiz yok.
Tavsiyen için teşekkürler lakin ben, olmadığım gibi davranan birisi değilim. Ne isem oyum. Birini farkında olmadan kırarsam da, gocunmam gider özür dilerim.
Benim gormedigim bi kulagimin arkasi kaldi moruk merak etme hepsini biliyoruz, ben genel olarak kisi ayirtmaksizin aklima geldigi icin soyledim. Herhangi bir uyeyi kayirdigimdan yazmiyorum. Genel olarak soyledim.
Elbette sen nasil yaklasirsan herkes oyle yaklasir bu guzel bir dusunce bicimi. Anlasabildigimize sevindim. Iyi forumlar karşim

korkuyonuz mu la böyle şeylerden, esenyurtta falan yaşamak daha korkunç

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Esenyurt hic bir sebepten oturu olmek icin mukemmel bir yer. D
Daha bugun haberlerde 2 ailenin kadinlarinin satirla kavga haberi cikti.

Üst Alt