Hazreti Muhammed Türk'tür - Namık Kemal Zeybek

hqdefault.jpg

ESKİ KÜLTÜR BAKANI NAMIK KEMAL ZEYBEK, HZ. MUHAMMED'İN TÜRK OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Alanya Türk Ocağı tarafından düzenlenen “Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye” konulu konferansta konuşan Namık Kemal Zeybek, 8 bin yıllık dünya tarihinin en önemli milletinin Türk Milleti olduğunu, insanlığa medeniyeti öğretenin de Türkler olduğunu söyledi.

Türk Milleti'nin kökünün Sümerlere dayandığını öne süren Zeybek, ”Peygamberimiz, Hazreti Muhammed'in kökü Sümerlerden gelmektedir. Dolayısıyla Hz. Muhammed de Türk'tür” dedi.

Dünyada ilk rüşveti de Sümerlerin başlattığını ileri süren Zeybek, şunları söyledi:

“Dünyada uygarlığı başlatan toplum da Türk Milleti'dir. Dünya tarihi Türklerle başladı. 600 yıl boyunca dünyayı Osmanlı yönetti ve bugün dünyanın pek çok ülkesinde Osmanlı'ya herkes saygı duyuyor. Aslında bugünkü Batı ülkelerinde yaşayan vatandaşların da soyu Türk'tür. Batılılar mevcut dininden vazgeçip kendilerine yeni dinler aramaya çalışıyor. Kendi kiliseleri boş.”

Namık Kemal ZEYBEK

View: https://www.youtube.com/watch?v=A6thl-IDKVE

Allahın Bereketi Űzerimde

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Oysa yecüc ve mecüc kavramları türkleri anımsatmaktadır anlatılarda..
Fakat işin aslı öyle değil.

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Sümerler in ata vatani orta asyadir ve arastirilan DNA gecmislerinde,orta asyadan gelen türklerin DNA si oldugu ispatlanmistir.
Ama Muhammed in soyunun sümerlilerden geliyor demek, enteresan bir tez.
Arastirmak lazim.
Vaktim olunca bakicam.

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Sümerler in ata vatani orta asyadir ve arastirilan DNA gecmislerinde,orta asyadan gelen türklerin DNA si oldugu ispatlanmistir.
Ama Muhammed in soyunun sümerlilerden geliyor demek, enteresan bir tez.
Arastirmak lazim.
Vaktim olunca bakicam.
Tabi anlatılan muhammed'in olmadığına dair aslında farklı bir kişi olduğuna dair bulgularda var..
Tıpkı mısır kayitlarinda denizin ikiye yarilip once olen insani anlatan bir kayit olmaması gibi..

• sigara
Tepkiler: CaT
V

Valkyrie

Tabi anlatılan muhammed'in olmadığına dair aslında farklı bir kişi olduğuna dair bulgularda var..
Tıpkı mısır kayitlarinda denizin ikiye yarilip once olen insani anlatan bir kayit olmaması gibi..
ikiye yarılmış mıdır acaba hojam .))

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
ikiye yarılmış mıdır acaba hojam .))
Nedense efsaneler hep yarılma uzerine.

Ayın ikiye yarılması (buna ragmen musrikler yine de iman etmemis)

Denizin ikiye yarilip (firavunun onca ulkeye hukmederken aptal gibi uzerine kapanicani bildigi denizin ortasina atlamasi)

Musanin kizil denizi gectikten sonra kacanlar tarafindan (senin yuzunden evsiz barksiz kaldik napcaz simdi) diye sitem etmesi

Kiyamet senaryolarinda en eski inanislarda bir iyiligin kotuluk ile savasi
Islama kadar gelio mehdi ile deccalin savasicak olmasi vs bir suru sey var...

V

Valkyrie

Nedense efsaneler hep yarılma uzerine.

Ayın ikiye yarılması (buna ragmen musrikler yine de iman etmemis)

Denizin ikiye yarilip (firavunun onca ulkeye hukmederken aptal gibi uzerine kapanicani bildigi denizin ortasina atlamasi)

Musanin kizil denizi gectikten sonra kacanlar tarafindan (senin yuzunden evsiz barksiz kaldik napcaz simdi) diye sitem etmesi

Kiyamet senaryolarinda en eski inanislarda bir iyiligin kotuluk ile savasi
Islama kadar gelio mehdi ile deccalin savasicak olmasi vs bir suru sey var...
musa deniz yerine firavunu yarsaydı konu kapanıyordu oysa ki sjjsjs
sonra tanrı muhammed in mağarasına melek gönderip kaburgalarını sıkarak okuma yazma öğretiyor .))
bana çok uyduruk geliyor inananlara saygı duyarım ssjsjs

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Muhammedin yasadigina dair kaynaklar var yavru kusum.
Misir hiyerogliflerde Musa (amun mesesa) da geciyo..ikinci sethos un oglu,darbeci bir prens diye gecer kaynaklarda....denizden pek bir sey bilmiyorum,yani tarih bilimin sundugu somut bir sey yok denizin yarilmisligi hakkinda.

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Muhammedin yasadigina dair kaynaklar var yavru kusum.
Misir hiyerogliflerde Musa (amun mesesa) da geciyo..ikinci sethos un oglu,darbeci bir prens diye gecer kaynaklarda....denizden pek bir sey bilmiyorum,yani tarih bilimin sundugu somut bir sey yok denizin yarilmisligi hakkinda.
Tamam fakat bize anlatildigi gibi olmadiklari konusunda da var.
Bana gore yasayan muhammed ya da musa oyle anlatildigi gibi mucizevi kisiler degildi. Doga ustu olaylarin mantik ile celismeside buna ornek olabilir.

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Tamam fakat bize anlatildigi gibi olmadiklari konusunda da var.
Bana gore yasayan muhammed ya da musa oyle anlatildigi gibi mucizevi kisiler degildi. Doga ustu olaylarin mantik ile celismeside buna ornek olabilir.
Ikisi de stratejik komutanlardi.
Karizmatik ve toplumu birlestirici..reformcu..
Hicbir seylerine saygi duymuyorsak,bunlara duymamiz lazim.

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Ikisi de stratejik komutanlardi.
Karizmatik ve toplumu birlestirici..reformcu..
Hicbir seylerine saygi duymuyorsak,bunlara duymamiz lazim.
Birlestiricimi? Muhammed hangi toplumu birlestirmis? Ebu cehili kim infaz ettirmis? Doneminin siyasetcileri dersek olabilir ama saygi duymami gerektiricek bir devrim goremiyorum ben ya..

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Birlestiricimi? Muhammed hangi toplumu birlestirmis? Ebu cehili kim infaz ettirmis? Doneminin siyasetcileri dersek olabilir ama saygi duymami gerektiricek bir devrim goremiyorum ben ya..
Kavimleri birlestirmistir.
Devrim göremiyon mu?
Inanmam.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Dün de Yaşar Nuri ile Murat Bardakçı'nın namaz Türkçe kılınır tartışmasına denk gelmiştim

Niye böyle icatlar çıkartıyorlar acaba

Üst Alt